Cannabis Łagodzi Napięciowy Ból Głowy 

Cannabis łagodzi napięciowy ból głowy oraz migreny powodowane przez pracę z domu.

Od czasu pandemii nastąpił wzrost bólów głowy i migren z powodu wielu czynników zmieniających życie. Covid-19 to ogromna zmiana społeczna prowadząca do zwiększonych bólów głowy, w szczególności przejścia do pracy zdalnej i szkoły online. Tak więc, jeśli wypróbowałeś środki przeciwbólowe i profilaktyczne i stwierdziłeś, że nie pomagają, z przyjemnością dowiesz się, że marihuana na wiele sposobów łagodzi napięciowe bóle głowy i migreny.

Według badaczy z The Ladders, do końca 2022 r. 25 procent wszystkich prac w Ameryce będzie prowadzonych zdalnie, a do 2023 r. możliwości pracy zdalnej wzrosną. Jednak niestety, zmiana na pracę zdalną zwiększyło bóle głowy i migreny na całym świecie. Powód jest związany ze stresem, lękiem, izolacją, napięciem mięśni i czasem spędzonym przed ekranem. Przyjrzyjmy się, w jaki sposób marihuana może pomóc.

1. Konopie indyjskie zmniejszają napięcie mięśni i stany zapalne

Źródłem wielu bólów głowy i migren jest przedłużające się napięcie mięśni.

Siedzenie i wpatrywanie się w ekran przez cały dzień blokuje mięśnie w jednym miejscu, tak jakbyś przez cały dzień trzymał hantle. Skutkuje to dużym obciążeniem szyi, oczu, twarzy, ramion i mięśni pleców. Twoje mięśnie zostały przepracowane i zablokowane w napiętym stanie. To napięcie powoduje stan zapalny, ponieważ Twoje mięśnie znajdują się w nienaturalnej pozycji przez długi czas. Kiedy kończysz pracę, Twoja szyja, ramiona, oczy i mięśnie twarzy nie są już przystosowane do poruszania się i patrzenia w dal.

Złagodzenie napięcia mięśni poprzez ich rozluźnienie i zmniejszenie stanu zapalnego to dwa sposoby, w jakie konopie indyjskie łagodzą napięciowe bóle głowy.

2. Cannabis sprawia, że samotność, depresja, stres i niepokój są łatwe do opanowania

Praca zdalna powoduje samotność, depresję, stres i niepokój. Samotność i depresja zdarzają się, gdy spędzasz czas sam w pokoju, odizolowany od ludzi, a jedyne interakcje dotyczą komputera. Niepokój wzrasta, gdy nie jesteś już uzależniony od tego, co znajduje się poza twoim pokojem i nie doświadczasz osobistych interakcji. Depresja, stres i niepokój są istotnymi przyczynami napięciowych bólów głowy i migren.

Konopie indyjskie pomagają, zmniejszając depresję, stres i lęk. Twoja zdolność do czynności, które pogorszyłyby twoje zdrowie psychiczne wzrośnie, a w zamian zmniejszysz ryzyko wystąpienia bólów głowy i migren.

3. Cannabis obniża ciśnienie krwi

Siedzący tryb życia wiąże się z zagrożeniami dla zdrowia, takimi jak otyłość, cukrzyca i podwyższone ciśnienie krwi. Siedząc w domu przez cały dzień, wykonując pracę przy komputerze, a potem siadając do jedzenia, a potem siadając do oglądania telewizji lub filmów, nie masz czasu ani chęci na ćwiczenia. Z tego powodu może pojawić się podwyższone ciśnienie krwi lub nadciśnienie. Nadciśnienie jest jedną z wielu przyczyn migreny. Według Everyday Health, wysokie ciśnienie krwi może nie tylko powodować migreny, ale także powodować bóle głowy z zawrotami głowy, utratą wzroku lub udarem.

Konopie indyjskie obniżają ciśnienie krwi i zwiększają tętno. Jedno i drugie jest korzystne dla osoby prowadzącej siedzący tryb życia, zmniejszając ryzyko wystąpienia migreny i bólów głowy.

4. Cannabis promuje lepszą jakość snu

Wreszcie, przebywanie przed ekranami oznacza, że ​​przez wiele godzin patrzysz bezpośrednio na niebieskie źródło światła. Zasadniczo nie jest to dobre dla naszego rytmu dobowego, wewnętrznego zegara naszego ciała — skomplikowanej funkcji, która mówi nam, kiedy się obudzić, a kiedy iść spać. Ekrany skłaniają nas do myślenia, że ​​wciąż jest dzień. Po dłuższym przebywaniu przy komputerze Twój mózg może potrzebować więcej czasu, aby wytworzyć melatoninę, hormon snu, który mówi mózgowi, że nadszedł czas na sen. Zły sen jest głównym czynnikiem wywołującym bóle głowy i migreny.

Konopie indyjskie mogą pomóc Ci zapaść w głęboki sen, którego tak bardzo potrzebujesz. Cannabis rozluźnia mięśnie, zmniejsza stany zapalne stawów, zmniejsza niepokój i sprzyja relaksacji – wszystko to przyczynia się do lepszej jakości snu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.