Odmiany Cannabis Zwiększające Produktywność

7 odmian cannabis zwiększających produktywność podczas siedzenia w domu na kwarantannie.

Trudno jest zmotywować się podczas siedzenia w domu! Podczas gdy niektórzy z nas w końcu doszli do opracowania odpowiedniej rutyny, inni wcale nie. Niezależnie od tego, na jakiej łodzi się znajdujesz, sprawdź nasze typy odmian konopi, które zapewnią Ci produktywność w ciągu dnia i pomogą utrzymać na powierzchni.

1. Durban Poison

Czysta odmiana sativa znana ze słodkiego zapachu i potężnych efektów umysłowych, została opisana jako „espresso w świecie cannabis” z kilku powodów. Jest to wspaniała odmiana, która naprawdę poprawi twoją produktywność. Podobnie jak kawa, jej działanie może być czasem dość przytłaczające więc używaj jej mądrze!

2. Sour Diesel

Odmiana konopi, która zapewnia efekt euforii i wspiera chęć działania. a odmiana konopi jest silna, a poziom THC wynosi od 20% do 25% i ma charakterystyczny profil smakowy, sugerowany przez jej nazwę. Efekty są dość szybkie i trwają kilka godzin.

3. Super Lemon Haze

Ta odmiana konopi ma mocne efekty i może przywołać dobre wspomnienia. Znana ze swojej popularności i zdobywania pierwszej nagrody dwa lata z rzędu (Hightimes 2008 i Cannabis Cup 2009), Super Lemon Haze oferuje nie tylko wspaniały haj z 25% zawartością THC, ale także zapewnia właściwości lecznicze. Sprzyja energii, towarzyskości i kreatywności, a także pomaga zmniejszyć zmęczenie, niepokój i stres w ciągu dnia. Więc jeśli jesteś przeciążony pracą, ta odmiana konopi może być tą, która zwiększy twoją produktywność w ciągu dnia.

4. Green Crack

Jeśli szukasz energii, koniecznie wybierz odmianę Green Crack, w której dominują geny sativa. Podnosząca na duchu, owocowa odmiana o smaku mango, która jest stale opisywana jako dająca motywacji. Oznacza to, że przy średnim poziomie 16% THC utrzymuje Cię w stanie czujności. Green Crack to zaufana odmiana rekomendowana przez samego Snoop Doga.

5. Jack Herer

Kolejna odmiana na którą możesz liczyć to odmiana Jack Herer. To idealna odmiana na odpoczynek po dniu pracy z domu. Jack Herer oferuje klasyczny haj, który pobudza twój umysł do zwiększonej aktywności. Ta odmiana konopi doskonale nadaje się również do burzy mózgów i wizualizacji. Delektuj się tym lekkim przyprawowym, kwiatowym i sosnowym smakołykiem.

6. Chemdawg

Zrównoważona mieszanka hybrydowa z nutą oleju napędowego i pikanterii w profilu smakowym, Chemdawg zapewnia umysłową dawkę energii, jednocześnie utrzymując mięśnie zrelaksowane. Przy poziomach THC między 16-19% twój umysł czuje się dobrze, a twoje ciało czuje się jeszcze lepiej – idealna kombinacja, abyś mógł się skoncentrować na wiele godzin.

7. Maui Waui

Hybrydowa odmiana konopi z przewagą tropikalnej sativy z Hawajów, zawiera 13-19% THC i idzie w parze ze słonecznymi dniami. Chociaż zachęcamy do pozostania w czasie kwarantanny w domu, ciesz się codzienną dawką świeżego powietrza z podwórka lub balkonu podczas palenia tej odmiany. Zapewnia energię do ruchu! To może być idealny sposób na wykonanie wiosennych porządków!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.