Recenzja Nasion Odmiany Big Bud

Big Bud to rodzaj odmiany, który ofiarowuje nam o wiele więcej, niż możemy się po nim spodziewać. Odmiana jest znana na całym świecie z produkcji spektakularnie dużych, lepkich oraz gęstych pąków. Oprócz tego, Big Bud znana jest z zapewniania naprawdę spektakularnego haju. Początku odmiany sięgają połowy lat 80, kiedy to genetyka Afghani, Haze oraz Northern Lights stanowiła podstawę prawie wszystkich odmian na podziemnym rynku hybryd. Sama odmiana Big Bud zawiera dużą dawkę Skunk#1 i została nieco ulepszona w Holandii, gdzie wylądowała dzięki pobraniu szczepek. Od tego czasu, odmiana zdobyła wiele nagród oraz wyróżnień – w tym także High Times Cannabis Cup w 1989 roku.

Aromat Big Bud

Do jakiegokolwiek rodzaju pąków nie byłbyś przyzwyczajony, z pewnością będziesz pod wrażeniem owoców Big Bud. Masywne, żywiczne oraz gęste – z pewnością będziesz zadowolony. Pąki tej odmiany posiadają wspaniały, jasnozielony kolor, oraz piękne, białe trichomy. Jeśli chodzi o aromat, jest on naprawdę ziemisty, wyjątkowo wilgotny oraz piżmowy – z minimalną nutą świeżych owoców. Oprócz tego, wyczuć można także nuty pikantnych ziół, które stają się bardziej wyraźne podczas mielenia pąków.

Palenie Big Bud

Podczas palenia, dym jest niezwykle gładki, zdecydowanie o wiele bardziej niż można się tego spodziewać. Można zauważyć wyraźne podobieństwo do odmiany Jack Herer, chociaż Jack znany jest z mocnego, cytrusowego profilu, a Big Bud cechują mocne, winogronowe nuty. W posmaku, odmiana jest również bardzo charakterystyczna oraz przyjemnie słodka, gwarantując że z pewnością wrócisz po więcej.

Efekty rekreacyjne/ Efekty medyczne

Pod każdym względem, odmiana Big Bud dostarcza podręcznikowego doświadczenia, którego można oczekiwać od bardzo potężnej odmiany indica. Po pierwsze, poziom THC w tej odmianie sięga nawet do 20 procent, choć średnio do około 15 procent. Efekty nie są natychmiastowe – często potrzeba kilku minut, aby się one pojawiły.

Efekty mają nieco mglisty charakter, nie są psychicznie stymulujące, i istnieje wielka szansa, że przykleją cię one do kanapy. Gorąco polecamy słuchanie muzyki oraz oglądanie filmów podczas palenia – lub po prostu spędzanie czasu samotnie w świecie błogiego relaksu. Nie jest to coś, co nazwać można odmianą towarzyską, ale świetnie odpręża. W kręgach medycznych, odmiana ceniona za pomoc w walce z bezsennością. Jej właściwości medyczne okazują się być również korzystne w przypadku osób cierpiących na ból chroniczny oraz zapalenie stawów.

Uprawa Big Bud

Big Bud potrzebuje znacznej ilości miejsca, aby rosnąć – rośliny tej odmiany są dość krzaczaste. To powiedziawszy, Big Bud nigdy nie osiąga więcej niż 100 – 150 centymetrów wysokości, więc doskonale nadaje się do uprawy indoor. W zależności od rodzaju warunków, jakie otrzymuje, odmiana oferuje od 10 do 20 procent THC, oraz niewielkie ilości TLC.

Jeśli mieszkasz w ciepłym regionie, polecamy uprawianie odmiany outdoor. Przy idealnych warunkach, Big Bud zapewnia plony w wysokości od 600 do 800 gramów na metr kwadratowy. Rośliny gotowe są do zbiorów po około dziewięciu tygodniach kwitnienia.

Nasiona marihuany odmiany Big Bud dostaniesz w pewnym i sprawdzony sklepie z nasionami THC-THC:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.