Recenzja Odmiany Konopi Darth Vader OG

Czy szukasz odmiany marihuany, która zapewni ci odpowiednie dla ciebie efekty? Czy spotkałeś się z odmianą Darth Vader OG, ale nie byłeś pewny, czy ta odmiana będzie dla ciebie dobra? Jest tak wiele odmian marihuany, a Darth Vader OG zdecydowanie należy do topowych.

Darth Vader OG jest to skrzyżowanie dwóch innych odmian – Afghani oraz Kush. W odmianie dominują właściwości indica. W roślinach Darth Vader OG dominuje kolor ciemnofioletowy, który również przyczynił się do takiej a nie innej nazwy tej odmiany. Zapach Darth Vader OG jest słodki, a smak jest winogronowy.

Jeśli chodzi o efekty, trwają one około dwóch godzin, a Darth Vader OG może wywierać silny wpływ na twoje ciało. Jeśli czujesz się zestresowany lub spięty, ta odmiana z pewnością sprawdzi się u ciebie idealnie. Poza tym, Darth Vader OG może również pomóc złagodzić doświadczany przez ciebie ból, a ze względu na to, że również stymuluje apetyt, mogą na niej skorzystać osoby cierpiące na anoreksję.

Jedną z wad tej odmiany jest to, iż nie można jej spożywać w ciągu dnia. Wynika to z faktu, że przy spożyciu rano możesz przez cały dzień odczuwać zawroty głowy. Darth Vader OG może powodować nie tylko zawroty głowy, ale też ból głowy, suchość oczu i ust.

Teraz, kiedy masz już podstawową wiedzę na temat tej odmiany, co o niej sądzisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.