sklep z automatycznymi nasionami marihuany, konopi indyjskich, cannabis, skuna, ak47, white widow

Recenzja odmiany Darth Vader OG

Recenzja odmiany Darth Vader OG, TritonSeeds, Triton Seeds

Czy szukasz odmiany marihuany, która zapewni ci odpowiednie dla ciebie efekty? Czy spotkałeś się z odmianą Darth Vader OG, ale nie byłeś pewny, czy ta odmiana będzie dla ciebie dobra? Jest tak wiele odmian marihuany, a Darth Vader OG zdecydowanie należy do topowych.

Darth Vader OG jest to skrzyżowanie dwóch innych odmian – Afghani oraz Kush. W odmianie dominują właściwości indica. W roślinach Darth Vader OG dominuje kolor ciemnofioletowy, który również przyczynił się do takiej a nie innej nazwy tej odmiany. Zapach Darth Vader OG jest słodki, a smak jest winogronowy.

Jeśli chodzi o efekty, trwają one około dwóch godzin, a Darth Vader OG może wywierać silny wpływ na twoje ciało. Jeśli czujesz się zestresowany lub spięty, ta odmiana z pewnością sprawdzi się u ciebie idealnie. Poza tym, Darth Vader OG może również pomóc złagodzić doświadczany przez ciebie ból, a ze względu na to, że również stymuluje apetyt, mogą na niej skorzystać osoby cierpiące na anoreksję.

Jedną z wad tej odmiany jest to, iż nie można jej spożywać w ciągu dnia. Wynika to z faktu, że przy spożyciu rano możesz przez cały dzień odczuwać zawroty głowy. Darth Vader OG może powodować nie tylko zawroty głowy, ale też ból głowy, suchość oczu i ust.

Teraz, kiedy masz już podstawową wiedzę na temat tej odmiany, co o niej sądzisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.