Wskazówki Dotyczące Uprawy Odmiany Purple Haze

Poniżej przykładowe wskazówki, jak uprawiać Purple Haze. Jest to jedna z bardzo wielu odmian purpurowych. Nasiona marihuany odmian fioletowych dostaniesz w zaufanym sklepie z branży konopnej thc-thc.

Opis odmiany: Purple Haze to klasyczna odmiana sativa, która stała się popularna przez nieżyjącego już Jimiego Hendrixa. Uważana za skrzyżowanie Purple Thai i Haze, odmiana ta oferuje stymulujące i euforyczne efekty. Jej smak jest owocowy, słodki i ziemisty.

Techniki uprawy: znana jako odporna, Purple Haze to dobry wybór dla początkujących hodowców; rośnie dobrze outdoor jak i indoor; sprawdzi się dobrze zarówno w ziemi jak i w uprawie hydroponicznej; odmiana nie zawsze wytwarza purpurowe pąki, ale aby mieć pewność że tak będzie obniż temperaturę w pokoju uprawy.

Czas kwitnienia: 8 – 9 tygodni.

Wydajność: wysoka

Poziom trudności uprawy: łatwa.

Klimat: Purple Haze dobrze radzi sobie w północnym klimacie, w którym występują zimne noce, ale preferuje temperatury 65 – 80 stopni Fahrenheita.

Indoor/ Outdoor: outdoor produkuje większe plony, ale sprawdzi się także w uprawie indoor.

Karmienie: podczas fazy kwitnienia zalecamy stosowanie umiarkowanych ilości nawozów oraz podbicie fosforu w późniejszych etapach, aby zmaksymalizować plony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.