Recenzja Odmiany Konopi Indyjskiej SFV OG

SFV OG to mocna hybryda ze słonecznego wybrzeża Kalifornii. Swą nazwę zawdzięcza dolinie San Fernando, gdzie została utworzona przez Cali Connection Farms. Odziedziczyła charakterystyczne cechy po swoim rodzicu, OG Kush, i bardzo szybko stała się jednym z ulubieńców na scenie medycznej.

Ten wysoce uspokajający wariant jest idealny w leczeniu wielu stanów chorobowych. SFV OG to bardzo mocno pachnąca roślina, której zapach generalnie można określić jako apetyczny.

1. Efekty

Jest to mocna indica, która może powodować dosłownie przyklejenie do kanapy i uczucie ciężkości – cecha zdecydowanie odziedziczona po OG Kush.

Ta hybryda jest niezawodnym środkiem rozluźniającym, pozwalającym odczuwać bardziej pozytywne emocje i uczucie relaksu, nawet w najbardziej stresujących sytuacjach. SFV OG sprawi, że poczujesz euforię oraz podniecenie – wymaluje permanentny uśmiech na twojej twarzy.

SFV OG to świetny wybór na dni, w których nie musisz być produktywny, ale chcesz czuć podniecenie i ogólną inspirację do działania. Ta hybryda utrzyma cię w kreatywnym nastroju oraz gotowości do nowych i świeżych pomysłów.

2. Zapach

SFV OG posiada mocny zapach, który sprawia, że od razu można wyczuć jej obecność. Posiada mocne nuty cytryny oraz sosny, a jednocześnie jest bardzo słodka i ostra.

3. Smak

SFV OG posiada smak, który jest niezwykle przyciągający i wywołuje spore wrażenie na użytkownikach.

4. Działania niepożądane

Odmiana ta posiada pewne drobne skutki uboczne ze względu na fakt, że jest dosyć mocną hybrydą. SFV OG wywołuje uczucie suchości w ustach oraz suche i swędzące oczy.

5. Medycyna

SFV OG to świetny wybór jako szczep medyczny. SFV OG jest bardzo skuteczna w leczeniu pacjentów cierpiących z powodu stresu, zwłaszcza chronicznego.

Odmiana ta jest również skuteczna w leczeniu chronicznego bólu. Pomaga złagodzić ból fizyczny, odprężając całe ciało. Jest również świetnym wyborem w walce z przewlekłą migreną i bólem głowy.

SFV OG może pomóc pacjentom z zaburzeniami nastroju w kontrolowaniu depresyjnych okresów. Pozwala pacjentom czuć się bardziej swobodnie i skupiać się na bardziej pozytywnych myślach.

6. Uprawa

Kultywowanie tej rośliny okazuje się nieoczekiwanie łatwe, co sprawia że jest ona idealnym wyborem wśród początkujących hodowców. SFV OG może być rozwijana zarówno indoor jak i outdoor.

7. Czas kwitnienia

Indoor: 8 – 9 tygodni.
Outdoor: pąki gotowe są do zbioru na początku października.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.