10 szalonych nazw odmian cannabis

Pamiętasz czasy kiedy marihuana to była po prostu marihuana? Dawno, dawno temu nie było fantazyjnych nazw odmian cannabis… ale czasy się zmieniły. Obecnie, istnieją odmiany o prawdopodobnie każdej nazwie jaką tylko jesteś sobie w stanie wymarzyć.
Na rynku jest ponad 700 różnych rodzajów cannabis, z których większość ma bardzo niepowtarzalne nazwy.

1. Beast Mode

Odmiana ta zadedykowana jest „Running Back Marshawn Lynch” z Seattle Seahawks. Odmiana ta po wyprodukowaniu bardzo szybko stała się hitem. Biorąc pod uwagę zawartość THC, która wynosi co najmniej 20 procent, nic dziwnego, że nazywa się Beast Mode.

2. Amphetamine

Amphetamine, która otrzymała nazwę po znanym narkotyku działa dokładnie tak jak on – przyspiesza serce i puls. Ale w przeciwieństwie do prawdziwej amfetaminy nie przytłoczy cię tak bardzo i nie spowoduje zjazdu…

3. Laughing Grass

Jeśli potrzebujesz dawki śmiechu bez odwiedzania gabinetu dentysty, Laughing Grass jest wręcz przeznaczone dla ciebie. Odmiana ta zapewnia mocną dawkę chichotu, a także przyjemną, umysłową podróż.

4. Albino Rhino

Ostra jak nosorożec, odmiana ta zawiera 18 – 22 procent THC i pokryta jest maleńkimi, białymi trichomami. Już po jednym lub dwóch buchach, doświadczysz mocnych efektów w ciele, które sprawią, że dosłownie nie będziesz w stanie odkleić się od kanapy. Odmiana ta świetnie sprawdza się w przypadkach, gdy potrzebujesz pomocy z bezsennością.

5. Candy Cane Brain

Candy Cane Brain znajduje się właśnie pomiędzy pobudzeniem i podniesieniem energii, dając haj jaki odczuwa się po dużej dawce cukru. Nie wspominając już o smaku, który słodszy jest niż prawdziwe cukierki.
Odmiana jest bardzo mocna, więc polecana jest przede wszystkim zaawansowanym użytkownikom.

6. Chernobyl

Biorąc pod uwagę to, że odmiana nazwana jest po słynnym katastroficznym wypadku nuklearnym można pomyśleć, że jest to coś niebezpiecznego… ale nic bardziej mylnego! Chernobyl pomaga się bardzo mocno zrelaksować oraz potrafi poprawić nawet najgorszy nastrój.

7. Charlie Sheen

Oczywiście, Charlie Sheen to całkiem imprezowa osobowość. Nie jest to żaden sekret. Więc, ze względu na to, że odmiana ta promuje podniesienie energii oraz zabawę, sensownym było nazwanie jej Charlie Sheen.

8. Acid

Masz kwasy, i masz odmianę marihuany nazwaną Acis (kwas). To zupełnie dwie różne rzeczy… W każdym razie odmiana ta znieczuli cię i zabierze na wakacje zarówno twoją głowę jak i ciało.

9. Cat Piss

Dlaczego ktokolwiek mógłby chcieć nazwać odmianę marihuany Cat Piss? Wydaje się, że ma ona zapach podobny do amoniaku. Ale nie pozwól, żeby cię to zniechęciło! Haj związany z Cat Piss jest niezwykły i relaksujący. Cat Piss to również doskonałe lekarstwo na stres.

10. Dairy Queen

Podobnie jak w przypadku fast foodu nazwanego Dairy Queen, odmiana ta jest kremowa i smaczna, jak lody. Poza tym, że po jej zapaleniu poczujesz niesamowity relaks, Dairy Queen sprawi, że będziesz po prostu szczęśliwy!

Równie szalone nasiona marihuany odmian konopi indyjskich znajdziesz w pewnym i sprawdzonym sklepie z nasionami cannabis THC-THC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.