Najlepsze Odmiany Cannabis do Medytacji

Medytacja to jeden z najważniejszych sposobów na uspokojenie umysłu oraz relaks.

Medytacja daje nam siłę i klarowność psychiczną, która pomaga nam skupić się na naszych obowiązkach lub wyznaczonych zadaniach. Medytacja to praktyka poprawiająca świadomość umysłową. Pozwala na lepszą koncentrację, szczególnie w przypadku zapracowanej osoby, która ma na co dzień wiele do zrobienia. Badania pokazują, że medytacja może pomóc zmniejszyć stres, zwiększyć kreatywność oraz efektywność pracy.

Marihuana i medytacja

Zarówno medytacja, jak i marihuana wspierają się nawzajem. Wiele osób, które spożywają marihuanę twierdzi, że roślina wprowadza ich umysł w stan, w którym są obecni.

Powoduje to kreatywność umysłu i zwiększenie koncentracji, umożliwiając przepływ wyobraźni. Celem medytacji jest zachowanie spokoju, a marihuana może w tym pomóc.

Medytacja dla wielu ludzi jest wyzwaniem, głównie ze względu na fakt, że nasz umysł doświadcza ciągłej gonitwy myśli, nawet kiedy staramy się je zatrzymać. Używanie marihuany może w tym pomóc. Marihuana angażuje umysł w dany moment.

Odmiany sativa i indica

Indica to odmiana, która sprawia, że dana osoba jest zrelaksowana. Odmiany sativa odpowiedzialne są za pobudzenie umysłu i zapewniają tak dobrze znany efekt euforii.

Niemniej jednak oba gatunki sprawdzą się w przypadku medytacji. Możesz także wybrać odmianę hybrydową, która zapewni Ci połączenie efektów sativa z efektami odmian indica, taką jak Love Portion Strain. Jest to skrzyżowanie popularnych odmian Colombiana Gold i G13. Zawiera około 18% THC.

1. White Death Dubba

White Death Dubba to w 30% odmiana sativa i w 70% odmiana sativa. Pomaga ona w łagodzeniu bólu i posiada stosunkowo wysoką ilość THC, dlatego też zaleca się spożywanie jej z umiarem.

White Death Dubba, oprócz wspaniałego współgrania z medytacją, świetnie sprawdzi się także w przypadku niektórych problemów zdrowotnych, takich jak bezsenność, stres i stany lękowe. Ponadto, WDD posiada także właściwości znieczulające, które mogą rozluźniać mięśnie.

2. Shapeshifter

Ta pieprzna sativa może nieco łaskotać w nos. Jej zapach pochodzi najprawdopodobniej z terpenowego kariofilenu, obecnego również w goździkach i czarnym pieprzu. Shapeshifter posiada właściwości pobudzające umysł, a także zapewnia umiarkowanie relaksujący haj.

3. Oregon Lemons

W medytacji chodzi o równowagę. Tak więc, Oregon Lemons to zrównoważona hybryda, która zapewnia przyjemną ulgę Twojemu ciału, a także pobudza umysł. Jej kojący i lekki smak pomaga ciału uwolnić napięcie, i przejść w wyższy stan świadomości.

Oregon Lemons to dobrze zbalansowana odmiana, która pomaga w medytacji i uwalnia od wszelkich zmartwień.

4. White Buffalo

Odmiana White Buffalo zapewnia cudownie żywe i twórcze efekty, które sprawdzą się świetnie podczas medytacji. Odmiana relaksuje ciało, a także stymuluje mózg. Nuty białej herbaty i brzoskwiń uwodzą swoją wyrafinowaną słodyczą i zapewniają, że przy niewielkim wysiłku przeniesiesz się w stan medytacji.

5. Social Master Kush

Jest to odmiana cannabis, która pomaga rozluźnić umysł i mięśnie. Social Master Kush rozluźnia napięcie nagromadzone w ciele, i pozostawia umysł w skupieniu.

Social Master Kush posiada skunkowy, kwaśny smak, który odróżnia ją od innych odmian. Ograniczone właściwości tej odmiany pomagają znaleźć swoje własne centrum, i często powodują zatracenie się w czasie.

Podsumowanie

Bez wątpienia marihuana daje człowiekowi lepsze wrażenia podczas medytacji. Uwalnia napięcie w całym ciele i pomaga nam skupić energię. Niezależnie od tego, czy jesz, palisz, czy wapujesz swoją marihuanę, sprawdzi się ona jak najbardziej podczas medytacji.

Ponadto, marihuana może zwalczać różne choroby, a używanie jej podczas medytacji może prowadzić do lepszego samopoczucia. Badania pokazują, że marihuana może leczyć jaskrę, chorobę Parkinsona, nerwobóle, stwardnienie rozsiane i nudności.

Medytacja to osobiste doświadczenie. Dlatego też eksperymentuj z odmianami, aby znaleźć taką, która będzie ci najbardziej pasować.

Na koniec dodamy że!
Jeśli szukasz medycznych nasion marihuany, również tych odmian, które mają niski poziom THC a wysoki CBD, to Polecamy Ci sprawdzić ofertę sklepu THC-THC. Jest to sprawdzony i rzetelny sprzedawca nasion na Polskim rynku. Więc na pewno kupisz tam prawdziwe, najwyższej jakości produkty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.