Przejdź do sklepu z nasionami konopi indyjskich do domu i na dwór, w wersji feminizowanej i auto

Najlepsze Odmiany Cannabis do Medytacji

Najlepsze Odmiany Cannabis do Medytacji, TritonSeeds, Triton Seeds

Medytacja to jeden z najważniejszych sposobów na uspokojenie umysłu oraz relaks.

Medytacja daje nam siłę i klarowność psychiczną, która pomaga nam skupić się na naszych obowiązkach lub wyznaczonych zadaniach. Medytacja to praktyka poprawiająca świadomość umysłową. Pozwala na lepszą koncentrację, szczególnie w przypadku zapracowanej osoby, która ma na co dzień wiele do zrobienia. Badania pokazują, że medytacja może pomóc zmniejszyć stres, zwiększyć kreatywność oraz efektywność pracy.

Marihuana i medytacja

Zarówno medytacja, jak i marihuana wspierają się nawzajem. Wiele osób, które spożywają marihuanę twierdzi, że roślina wprowadza ich umysł w stan, w którym są obecni.

Powoduje to kreatywność umysłu i zwiększenie koncentracji, umożliwiając przepływ wyobraźni. Celem medytacji jest zachowanie spokoju, a marihuana może w tym pomóc.

Medytacja dla wielu ludzi jest wyzwaniem, głównie ze względu na fakt, że nasz umysł doświadcza ciągłej gonitwy myśli, nawet kiedy staramy się je zatrzymać. Używanie marihuany może w tym pomóc. Marihuana angażuje umysł w dany moment.

Najlepsze Odmiany Cannabis do Medytacji, TritonSeeds, Triton Seeds

Odmiany sativa i indica

Indica to odmiana, która sprawia, że dana osoba jest zrelaksowana. Odmiany sativa odpowiedzialne są za pobudzenie umysłu i zapewniają tak dobrze znany efekt euforii.

Niemniej jednak oba gatunki sprawdzą się w przypadku medytacji. Możesz także wybrać odmianę hybrydową, która zapewni Ci połączenie efektów sativa z efektami odmian indica, taką jak Love Portion Strain. Jest to skrzyżowanie popularnych odmian Colombiana Gold i G13. Zawiera około 18% THC.

1. White Death Dubba

White Death Dubba to w 30% odmiana sativa i w 70% odmiana sativa. Pomaga ona w łagodzeniu bólu i posiada stosunkowo wysoką ilość THC, dlatego też zaleca się spożywanie jej z umiarem.

White Death Dubba, oprócz wspaniałego współgrania z medytacją, świetnie sprawdzi się także w przypadku niektórych problemów zdrowotnych, takich jak bezsenność, stres i stany lękowe. Ponadto, WDD posiada także właściwości znieczulające, które mogą rozluźniać mięśnie.

2. Shapeshifter

Ta pieprzna sativa może nieco łaskotać w nos. Jej zapach pochodzi najprawdopodobniej z terpenowego kariofilenu, obecnego również w goździkach i czarnym pieprzu. Shapeshifter posiada właściwości pobudzające umysł, a także zapewnia umiarkowanie relaksujący haj.

3. Oregon Lemons

W medytacji chodzi o równowagę. Tak więc, Oregon Lemons to zrównoważona hybryda, która zapewnia przyjemną ulgę Twojemu ciału, a także pobudza umysł. Jej kojący i lekki smak pomaga ciału uwolnić napięcie, i przejść w wyższy stan świadomości.

Oregon Lemons to dobrze zbalansowana odmiana, która pomaga w medytacji i uwalnia od wszelkich zmartwień.

4. White Buffalo

Odmiana White Buffalo zapewnia cudownie żywe i twórcze efekty, które sprawdzą się świetnie podczas medytacji. Odmiana relaksuje ciało, a także stymuluje mózg. Nuty białej herbaty i brzoskwiń uwodzą swoją wyrafinowaną słodyczą i zapewniają, że przy niewielkim wysiłku przeniesiesz się w stan medytacji.

5. Social Master Kush

Jest to odmiana cannabis, która pomaga rozluźnić umysł i mięśnie. Social Master Kush rozluźnia napięcie nagromadzone w ciele, i pozostawia umysł w skupieniu.

Social Master Kush posiada skunkowy, kwaśny smak, który odróżnia ją od innych odmian. Ograniczone właściwości tej odmiany pomagają znaleźć swoje własne centrum, i często powodują zatracenie się w czasie.

Podsumowanie

Bez wątpienia marihuana daje człowiekowi lepsze wrażenia podczas medytacji. Uwalnia napięcie w całym ciele i pomaga nam skupić energię. Niezależnie od tego, czy jesz, palisz, czy wapujesz swoją marihuanę, sprawdzi się ona jak najbardziej podczas medytacji.

Ponadto, marihuana może zwalczać różne choroby, a używanie jej podczas medytacji może prowadzić do lepszego samopoczucia. Badania pokazują, że marihuana może leczyć jaskrę, chorobę Parkinsona, nerwobóle, stwardnienie rozsiane i nudności.

Medytacja to osobiste doświadczenie. Dlatego też eksperymentuj z odmianami, aby znaleźć taką, która będzie ci najbardziej pasować.

Na koniec dodamy że!
Jeśli szukasz medycznych nasion marihuany, również tych odmian, które mają niski poziom THC a wysoki CBD, to Polecamy Ci sprawdzić ofertę sklepu THC-THC. Jest to sprawdzony i rzetelny sprzedawca nasion na Polskim rynku. Więc na pewno kupisz tam prawdziwe, najwyższej jakości produkty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.