10 Najpopularniejszych Odmian w 2019 roku

10 najpopularniejszych odmian cannabis w 2019 roku.

GMO Cookies

GMO Cookies to skrzyżowanie odmian Chemdog i GSC. Jej łatwo rozpoznawalny aromat sprawia, że jest to jedna z najbardziej unikalnych odmian, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. Może być również niezwykle mocna, co pozwala zrozumieć dlaczego zainteresowanie na tę odmianę wzrosło o 675% od początku roku 2019.

OGKB

OGKB (OG Kush Breath) posiada tajemniczą genetykę, ale uważa się, że pochodzi z genów GSC. Jak wiele odmian zdominowanych przez kariofilen, jest mocna, a jej efekty są długotrwałe.

Zainteresowanie OKGB wzrosło o 615% w porównaniu z początkiem roku 2019.

Original Glue

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek co stało się dalej z odmianą Gorilla Glue #4? Została wykorzystana do stworzenia Original Glue! Zainteresowanie tą odmianą wzrosło o 349% w porównaniu z rokiem poprzednim. Original Glue posiada niesamowicie mocne efekty i nie bez powodu w jej nazwie znajduje się słowo „klej” – przyklei cię do kanapy na wiele długich godzin.

Banana Split

Zainteresowanie Banana Split wzrosło o 330% w porównaniu z rokiem poprzednim. Ta odmiana to eksplozja smaków oraz efektów.

Banana Split posiada pomarańczowe kwiaty, co oznacza, że dominuje w niej terpinolen, co jak wielu hodowców uważa, powoduje mocniejszy haj oraz bardziej energetyzujące efekty.

Gelato 33

Prawdopodobnie znasz już Gelato, ale co z fenotypami tej odmiany? Na rynku znajduje się ich wiele, Gelato 41, Gelato 45 oraz niezwykle popularna odmiana Gelato 33. Zainteresowanie tą odmianą wzrosło o 230%. Gelato 33 jest jednym z najbardziej energetyzujących fenotypów klasycznej odmiany Gelato. W tej odmianie dominuje terpenowy limonen.

Mimosa

Mimosa to skrzyżowanie odmian Clementine i Purple Punch. Cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem w Kalifornii. Odmiana posiada ostry, pomarańczowy aromat oraz przyjemny dym. Zainteresowanie tą odmianą wzrosło o 220%, a terpen który w niej dominuje to mircen.

Purple Punch

Kolejna potężna odmiana na naszej liście to Purple Punch. Purple Punch jest skrzyżowaniem odmiany Larry OG z Granddaddy Purple. Oprócz wzrostu popularności rzędu 164%, Purple Punch jest również jedną z najpopularniejszych odmian kulturowych, dlatego też blisko jej do całkowitej odmiany roku. Pąki tej odmiany są fioletowo-białe, a winogronowy smak pełen ziemistych nut.

FPOG

Owocowy smak FPOG spowodował wzrost zainteresowania tą odmianą o 111%. Wcześniej znana jako Fruity Pebbles, ta odmiana sprawi, że poczujesz niesamowicie mocne uczucie euforii. Dominujący terpen to limonen.

Watermelon

Zainteresowanie odmianą Watermelon wzrosło o 101%. Jest to owocowa odmiana i niewiele wiadomo o znajdujących się w niej terpenach. Dla osób, które szukają zamiennika Bubba Kush, ta odmiana będzie idealna.

Wedding Cake

Zainteresowanie tą odmianą wzrosło o 100% w porównaniu do początku roku 2019. Jej profil terpenowy jest bardzo podobny do wspomnianej wcześniej FPOG: dominuje tu limonen, ale znaleźć można również duże ilości kariofilenu i mircenu. Efekty są również podobne do efektów FPOG – euforyczne i podnoszące na duchu.

Jeśli szukasz tych lub innych ciekawych odmian konopi, to polecamy sprawdzić sklep z nasionami thc-thc.com, nasiona marihuany, które oferuje ten sklep to sprawdzone i pewne szczepy cannabis.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.