Recenzja Odmiany Marihuany Snowcap

Snowcap to odmiana popularna wśród konsumentów i hodowców, ze względu na swój szczególny zapach, smak i kombinację efektów. Jest odmianą łatwą w uprawie, która posiada wiele spornych historii, a także wiele plotek kręcących się wokół jej nazwy sugerujących sposób i miejsce, w którym została utworzona.

1. Efekty

Ta wyważona hybryda wytwarza mocny efekt psychiczny, który natychmiast sprawia, że poczujesz się szczęśliwy i nie będziesz mógł powstrzymać śmiechu. Snowcap to tajemnicza odmiana, która wywołuje niezaprzeczalne uczucia podniesienia oraz podniecenia sprawiając, że poczujesz się po prostu szczęśliwy.

Snowcap wywoła niesamowity nastrój u każdeo, kto tego potrzebuje. Ta odmiana gorąco polecana jest do stosowania rano. Sprawia, że poczujesz euforię oraz inspirację do wydajnego i konstruktywnego działania.

Ta hybryda jest idealna dla kreatywnych umysłów, ponieważ pozwala tworzyć nowe, innowacyjne pomysły.

2. Zapach

Snowcap pachnie jak kosz świeżych owoców cytrusowych. Posiada zapach, który jest jednocześnie apetyczny i orzeźwiający. Posiada także słodki aromat mentolu, który zawiesza się w powietrzu jak piękna chmura.

3. Smak

Ta odmiana posiada smak słodkie sosny, który staje się dosyć oczywisty przy wydychaniu dymu. Smakuje ziemiście, cytrynowo, słodko i apetycznie.

4. Działania niepożądane

Snowcap posiada pewne niepożądane reakcje, choć są one niewielkie. Odmiana ta może sprawić, że poczujesz się lekko odwodniony, czyli klasycznie – suchość w ustach, oraz lekko swędzące oczy.

5. Medycyna

Snowcap jest powszechnie znany i zalecany pacjentom cierpiącym na zaburzenia psychiczne. Ta odmiana pozwala poczuć ulgę w poczuciu stresu, który może cię nękać zwłaszcza jeśli masz tendencję do odczuwania go. Snowcap skutecznie uspokaja umysł, ułatwiając wewnętrzne zmotywowanie do działania.

6. Uprawa

Snowcap jest relatywnie łatwą odmianą jeśli chodzi o uprawę, a jedynym problemem może być to, że stosunkowo często rośliny chorują z powodu mączniaka. Odmiana ta może być iprawiana zarówno indoor oraz outdoor.

7. Czas kwitnienia

Indoor: 9 – 10 tygodni.
Outdoor: pąki gotowe do zbioru są około połowy października.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.