Urugwaj rejestruje osoby zainteresowane marihuaną

Urugwaj jest ważnym krajem Ameryki Południowej, o ważnej florze i faunie. Kraj rozpoczął proces legalizacji marihuany. Kraj rozpoczął proces legalizacji marihuany i prosi osoby chętne zakupem produktów zawierającacych marihuanę o rejestrację w aptekach.

Organy Urugwajskie uruchomiły rejestrację w celu zapewnienia, że państwo panuje nad całą sytuacją. Uprawa oraz stosowanie marihuany jest legalne w kraju od 2013 roku.

Osoby posiadajce licencję mogą uprawiać marihuanę oraz sprzedawana jest w aptekach i klubach. Ludzie, którzy zostaną zarejestrowani, będą mogli kupić do 40 gramów marihuany każdego miesiąca. Każdy, kto zainteresowany jest zakupem, musi mieć powyżej 18 lat, oraz posiadać status prawny w Urugwaju.

Rząd ogłosi niedługo datę rozpoczęcia operacji sprzedaży marihuany w zarejestrowanych aptekach. Koszt dostępnej marihuany wynosi około 1,30 dolara za gram (producenci otrzymają 0,9 dolara za gram). Reszta pieniędzy zostanie podzielona pomiędzy rząd oraz apteki.

Czekamy na początek tego uregulowanego rynku marihuany. Pokaże to światu, że można regulować marihuanę w sposób dogodny dla każdego oraz oczekiwać dużych zysków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.