Stare Artykuły Spożywcze z Marihuaną

Stare artykuły spożywcze z marihuaną: Jeść czy nie jeść?

Kiedy natkniesz się na pyszny, ale stary smakołyk z marihuaną, musisz zadać sobie jedno pytanie: Czy nadal jest w porządku do jedzenia?

Zawsze ekscytujące jest odnalezienie czegoś, co kochasz i myślisz, że zaginęło. Tak jest w przypadku artykułów spożywczych marihuaną.

Ale w którym momencie stają się czymś, czego nigdy nie chciałbyś znaleźć? Kiedy natkniesz się na pyszny, ale stary smakołyk z konopi indyjskich, musisz zadać sobie jedno pytanie: Czy nadal jest w porządku do zjedzenia?

Artykuły spożywcze z marihuaną różnią się od palenia pod wieloma względami, od czasu, gdy jesteś na haju, przez czas trwania haju, aż po jakość haju.

Upraszczając: potrzeba około godziny, aby produkt spożywczy zaczął działać, a jego efekty mogą utrzymywać się od czterech do 12 godzin, w zależności od mocy, a sam haj jest na swój sposób intensywny.

Niektórzy ludzie widzą drobne znaczniki z artykułami spożywczymi lub odczuwają całkowitą euforię. Zwróć jednak uwagę — przesadzenie z jedzeniem może być nieszczęśliwym doświadczeniem.

Podstawową zasadą jest traktowanie artykułów spożywczych jak innych artykułów spożywczych. Jeśli zawiera nabiał i zgubiłeś go na dłużej niż kilka dni, będziesz chciał go powąchać, zanim zaryzykujesz zjedzenie.

Jeśli produkt jest wegański i zrobiony ze stabilnego oleju, takiego jak kokos, prawdopodobnie nadal będzie dobry, chociaż może trochę zwietrzał.

Najlepszą rzeczą do zrobienia z jedzeniem, kiedy je zakupisz, jest umieszczenie ich w lodówce lub zamrażarce, w zależności od tego, ile produktów zakupiłeś i jak długo chcesz je przechowywać. Ogólnie rzecz biorąc, cukierki mogą być dobre przez około tydzień w lodówce, podczas gdy w zamrażarce można przechowywać wiele artykułów spożywczych do sześciu miesięcy.

Być może nawet bardziej niż psucie się, jednak zastanawiasz się nad mocą tego produktu i czy utrzyma swój charakter. Odpowiedź brzmi: tak. Niektórzy ludzie twierdzą nawet w wątkach społecznościowych, że produkty spożywcze, które mają, stają się tym silniejsze, im dłużej pozostają w lodówce.

Twarde cukierki i żelki prawdopodobnie wytrzymają najdłużej bez lodówki. Żelki mogą z czasem stracić zdolność do żucia, ale raczej się nie zepsują. Twarde cukierki to produktu, w które możesz się zaopatrzyć, jeśli wybierasz się w podróż, w której nie możesz palić, ale nadal zależy ci na haju.

W większości przypadków będziesz po prostu kierować się zdrowym rozsądkiem w odniesieniu do starzejących się artykułów spożywczych.

Jeśli widzisz jakąkolwiek pleśń: wyrzuć od razu. Jeśli produkt jest nieświeży: wszystko zależy od twoich preferencji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.