Pięć porad, które zapewnią gładszy dym z bongo

Jest coś po prostu satysfakcjonującego w tym, że bierzesz bucha, a z bongo wychodzi gładki dym, który nie powoduje kaszlu. Te małe rzeczy w życiu czasem mają dla nas ogromne znaczenie, prawda?

1. Zaopatrz się w lód.

Dodanie lodu do klasycznego bongo może znacznie polepszyć doświadczenie, nawet jeśli jest ono już niesamowite. Lód sprawi, że dym będzie mniej ostry dla twoich płuc, umożliwiając wdychanie większej ilości i mniejsze podrażnienia.

2. Dodaj sok z cytryny do wody w bongo.

Kwasowość soku z cytryny nie tylko zapobiegać będzie gromadzeniu się resztek na szkle, ale również sprawi, że dym będzie o wiele przyjemniejszy.

3. Łapacz popiołu.

Zapewni to chłodniejszy, gładszy dym, a także filtrowanie kawałków substancji palonej lub popiołu, który w innym przypadku znalazłby się w twoim bongo. Sporym powodem, dla którego wiele osób kaszle podczas palenia jest po prostu niewłaściwa filtracja.

4. Odśwież swoją marihuanę.

Bardzo możliwe, że twoja marihuana jest już zbyt sucha, zatem poszukaj w internecie informacji, filmików instruktażowych pokazujących co możesz z tym zrobić.

5. Weź głęboki oddech zanim się zaciągniesz.

Kilka dużych oddechów przygotowawczych przez paleniem potrafi zdziałać cuda w kontekście płuc. Twoje drogi oddechowe będą miały większy potencjał objętościowy, a zwiększona powierzchnia płuc pomoże ci wchłonąć najwięcej THC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.