Cannabis intensyfikuje doświadczenia seksualne

Cannabis intensyfikuje doświadczenia seksualne; orgazm, masturbację i wiele innych.

W dzisiejszym artykule nie mamy zamiaru rozstrzygać czy masturbacja jest zła czy nie; wiemy, że wiele osób to robi, ale jeśli temat cię bezpośrednio nie dotyka, i tak zapraszamy do przeczytania tego artykułu, ponieważ omawiać będziemy ogólny wpływ marihuany na orgazm.

Porozmawiajmy o orgazmach. Być może jesteś osobą, która szuka dodatkowych, przyjemnych doznań. Haj związany z marihuaną jest tak silnym uczuciem, że wokół niego rozwinęły się już swego rodzaju rytuały religijne. Marihuana wzmacnia świadomość sensoryczną i sprzyja konstruktywnemu, polepszonemu nastrojowi. Marihuana wzmacnia wszystko co związane ze zmysłami – od smaku żywności, po teksturę tkaniny. Wyobraź sobie, jak bardzo może ona wpływać na doświadczanie orgazmu! Oczywiście jedno i drugie jest powiązane, a korzyści zdrowotne szeroko są reklamowane w internecie.

SEKSUALNOŚĆ I WSTYD

Użytkownicy marihuany wiedzą co to wstyd. Piętno społeczeństwa związane ze stosowaniem cannabis doprowadziło do tego, że wszyscy stosują substancję w ukryciu. Obecnie coraz więcej jurysdykcji legalizuje cannabis i wspiera jej normalizację w społeczeństwie. Jest to rodzaj zmiany społecznej, która pojawia się gdy użytkownicy znajdują w sobie odwagę, by mówić o swoich doświadczeniach.

Jednak mówienie o naszej seksualności jest… niezręczne. Przynajmniej dla większości naszego społeczeństwa otwarcie się na swoje potrzeby i pragnienia seksualne jest po prostu żenujące. Dlaczego? Ponieważ ujawnia to intymny aspekt naszej osobowości, który każdy chce zachować w tajemnicy.

Cannabis pozwala przełamać wstyd.

Powiedzmy, że masz partnera. Łączysz się z nim na poziomie emocjonalnym, uprawiasz seks, umawiasz się i spędzasz czas. Może istnieje jakaś aktywność seksualna lub fantazja, którą chciałbyś eksplorować. Chociaż oczywiście nie osądziłbyś o to innej osoby, czujesz wstyd i obawiasz się, że zostaniesz odrzucony. Cóż, oto miejsce, w którym cannabis może naprawdę pomóc. Oczywiście działanie marihuany nie jest tak bezmyślne jak działanie alkoholu. Osoby stosujące cannabis są bardziej świadome niż osoby pijące alkohol. Cannabis może być przede wszystkim tym, czego potrzebujesz, aby poczuć się komfortowo.

Uspokajające działanie marihuany wzmacnia zdolności rozumowania mózgu i usypia negatywne myśli. Sprawia, że kontakt fizyczny jest bardziej zmysłowy, a ty jesteś bardziej otwarty na próbowanie nowych rzeczy z ludźmi którym ufasz kiedy jesteś na haju. Rozmowa (oraz inne rzeczy) stają się bardziej płynne i naturalne. Cannabis łagodzi również ból, stany lękowe i inne rzeczy, które mogą pogarszać nastrój. Istnieją również specyficzne efekty fizjologiczne, jakie marihuana wywiera na orgazm zarówno kobiet jak i mężczyzn.

CANNABIS I KOBIETY

Kobiety kochają orgazmy. Jednak czują one obawę o mówieniu o tym otwarcie właśnie z powodu wspomnianego przez nas wcześniej piętna na temat seksualności. W ostatnich latach poczyniono wiele postępu zarówno w kwestiach prawa cannabis jak i edukacji seksualnej. Jednak nadal powszechne są uprzedzenia wobec pracy związanej z seksem, rozwiązłości, a nawet braku seksu. Oprócz tego istnieje również głębszy, podstawowy problem związany z brakiem równowagi między kobietami i mężczyznami. Historyczną normą było tłumienie potrzeb seksualnych kobiet oraz dyskusji na temat ich seksualności.

Oczywiście nauka ma także wiele do nadrobienia. Istnieje wiele błędnych przekonań, jak na przykład to, że kobiety się nie masturbują. W rzeczywistości Women’s Health Network REKOMENDUJE, aby kobiety się masturbowały. Nie tylko dlatego, że masturbacja łagodzi stres, czy sprawia że czujesz się naprawdę dobrze. Masturbacja może pomóc uniknąć infekcji szyjki macicy i dróg moczowych. Masturbacja poprawia także siłę podstawy macicy i zdrowie układu sercowo – naczyniowego. W przypadku każdej kobiety, która chce osiągnąć orgazm, relaksujące działanie marihuany powinno pomóc w uzyskaniu wymarzonego efektu.

CANNABIS I MĘŻCZYŹNI

Mężczyźni mogą się wydawać nie mieć wielu powodów medycznych do łączenia konopi i orgazmów, ale oczywiście istnieje wiele powodów rekreacyjnych. Istnieje jednak badanie, które potwierdza korzyść medyczną sprawdzającą się zarówno w przypadku mężczyzn jak i kobiet. Testy na ludziach wykazały, że podczas aktywności fizycznej następuje wzrost endokannabinoidów takich jak anandamid (podobny do THC). Stwierdzono, że inny endokannabinoid, 2-Arachidonoylglererol, wzrasta szczególnie podczas masturbacji i orgazmu. Może to odgrywać rolę zarówno w męskim jak i żeńskim układzie nagród. Tak więc, zwiększając spożycie kannabinoidów i stymulując układ endokannabinoidowy, możesz doświadczać większego pobudzenia oraz kreować lepsze wspomnienia ;-).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.