Fakty o Nasionach Sour Diesel

1. Prawdopodobnie po raz pierwszy sprzedawano Sour Diesel w latach 90 jako luksusową odmianę i nazywała się ona wtedy po prostu Diesel.

2. Jak większość odmian opracowanych w latach 90, Sour Diesel nie posiada prawowitego aktu urodzenia.

3. Sour Diesel poprzedza jej reputacja i nie bez powodu. Dzięki sporej zawartości THC, znacznie przewyższającej inne sativy, jest ona znana ze swoich energetycznych i euforycznych efektów, a także z powodowania kreatywności, co czyni ją idealną odmianą dzienną.

4. Sour Diesel jest trudne w uprawie! Wiele osób mówi, że Sour Diesel jest odmianą topową jeśli chodzi o zbiory, ale uprawa jej nie jest łatwa. Odmiana posiada wysokie rośliny, które wymagają intensywnego światła i absolutnie sterylnego środowiska.

5. Mimo że odmiana jest lubiana ze względu na jej energetyzujące efekty, istnieje duża szansa, że spowoduje wystąpienie cotton mouth. Innymi słowy – uważaj!

6. Podobnie jak w przypadku wielu innych odmian, powstała również super wersja Sour Diesel. Ulepszona wersja Sour Diesel to skrzyżowanie Sour D i Super Silver Haze. Jest to czysta sativa, i podobnie jak w przypadku oryginału, jej efekty trafiają od razu do głowy.

I ostatni fakt…

7. Redman stosuje Sour Diesel, aby zachować produktywność i kreatywność w studio! Zdziwiony?

W wywiadzie dla High Times, Redman przyznał, że Sour Diesel to najlepszy sposób na motywację.

„Sour Diesel jest jedną z moich ulubionych odmian, ponieważ oprócz motywacji, daje mi dodatkową energię. Bardzo lubię pracować: jestem w studiu po 16 godzin dziennie. Nie lubię być ospały, ale nie przepadam za kawą. Sour Diesel pozwala mi przetrwać i sprawia, że jestem bardziej kreatywny niż zazwyczaj.” Nasiona marihuany odmiany Sour Diesel można kupić w sklepie thc-thc. Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.