Recenzja Nasion Marihuany Odmiany Purple Cadillac

Jest to jedna z naszych ulubionych odmian na dobranoc, więc zapraszamy do czytania!

• Doświadczenie palenia.

Purple Cadillac to hybryda, w której dominuje indica, a która jest skrzyżowaniem Black, Blackbetty Kush i Purple Urkle, które są bogate w THC. Według testowej próbki tej odmiany, okazuje się, że posiada ona aż 29 procent THC, więc może być bardzo mocna w swoich efektach – wszystko zależy od twojej tolerancji.

Po około czterech solidnych dniach wstawania o 5:45 każdego ranka, wiedzieliśmy, że potrzebujemy pomocy przy dekompresji. Zatem zabraliśmy się do rzeczy. Już po pierwszym buchu tej odmiany wyłapaliśmy nuty sosny i cytrusów, a także subtelną ziemistość, która przypomina mocno o przyjemnych, leśnych wędrówkach.

• Efekty Purple Cadillac.

Na początku byliśmy trochę gadatliwi, co było zaskakujące i pokazało, że sativa w tej odmianie również odgrywa znaczącą rolę. Jednak niedługo potem indica doszła do głosu, więc postanowiliśmy wziąć gorący prysznic, aby jeszcze bardziej rozluźnić zmęczone ciało i umysł. Powiedzenie, że czuliśmy się zrelaksowani jest niedopowiedzeniem; dzięki Purple Cadillac cały stres wręcz się roztopił i odszedł w zapomnienie. Kiedy usiedliśmy, aby zjeść obiad przygotowany przez naszego przyjaciela, prawie straciliśmy rozum zagłębiając się w jedzeniu i tym jak bardzo nam ono smakowało.

W miarę upływu czasu, stawaliśmy się coraz bardziej śpiący – nawet oglądanie telewizji było zbyt wyczerpujące. Dlatego też założyliśmy słuchawki, włączyliśmy listę przebojów na około 15 minut i po tym czasie poszliśmy spać. Spaliśmy jak zadowolone z życia dziecko. Obudziliśmy się następnego dnia – bardzo wypoczęci i odświeżeni.

• Kiedy warto stosować Purple Cadillac?

Odmiana dedykowana jest relaksowi, czysta i prosta. Oprócz tego bolące mięśnie, generalnie bóle i stany zapalne – Purple Cadillac świetnie sprawdzi się w każdym z nich. Oczywiście odmiana jest niesamowita jeśli chodzi o stosowanie nocne, kiedy potrzebujesz pomocy w zasypianiu, ale ze względu na to, że jest to tak skuteczny środek uspokajający, nie jesteśmy pewni, czy powinieneś ją stosować w gronie przyjaciół czy przy okazji większej imprezy. Jednak z pewnością wiemy, że sprawi się ona w przypadku stanów lękowych, i że odrobina mentalnego podniesienia na pewno pomoże złagodzić depresję.

Czy próbowałeś kiedykolwiek już Purple Cadillac? Daj nam znać w komentarzach i koniecznie podziel się co myślisz o tej odmianie.

Jeśli szukasz nasion marihuany purpurowych odmian, to sprawdź ofertę sklepu https://thc-thc.com. Mają tam ziarna od najlepszych renomowanych producentów tego typu produktów. Również fioletowe szczepy, które są genetycznie podobne do wspomnianej w tej recenzji Purple Cadillac.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.