Najlepsze Odmiany Do Wytwarzania Koncentratów

Top 10 najlepszych odmian marihuany do wytwarzania koncentratów.

Żywica – ten lepki materiał powstaje w trichomach rośliny marihuany i zawiera flawonoidy, terpeny i kannabinoidy, czyli zasadniczo wszystkie związki odpowiedzialne za to, dlaczego ludzie lubią konopie indyjskie. Dzięki wysokiej zawartości THC, idealnie nadaje się do produkcji koncentratów, takich jak butanowy olej haszyszowy, wosk lub shatter. Nie wspominając, że błyszczące kryształy kiefu tej odmiany również mogą być bardzo silne. Właśnie dlatego zebraliśmy 10 najlepszych odmian do produkcji ekstraktów i koncentratów.

1. Gorilla Glue

Gorilla Glue to bestia odmiany, która wyróżnia się ukochanymi i silnymi efektami hybrydowymi oraz wysokim poziomem THC. Ten zdobywca nagrody, w skrócie GG, z łatwością jest w stanie osiągnąć 25-30% THC. Pochodzi z grubej powłoki włosków i produkcji naturalnej żywicy, która idealnie nadaje się do ekstrakcji. Efekty dodadzą Ci energii, łagodzą stres lub depresję i odprężają ciało od bólu.

Gęsto upakowane pąki rośliny są nie tylko pełne silnych związków zwiększających haj, ale także smaku i aromatu godnego pragnienia. Gorilla Glue ma dynamiczny i ostry smak z nutami kwaśnych cytrusów i klasycznymi smakami przypominającymi skunks. Obfitość terpenów w tej odmianie dobrze przekłada się na pełną smaku kroplę lub uderzenie koncentratu Gorilla Glue. Idealny dla początkujących i zaawansowanych hodowców, Gorilla Glue dojrzewa z łatwością i zwiększa swoją wagę, zapewniając duże plony żywicznych kwiatów.

2. White Widow

Nazwa White Widow nie wzięła się znikąd – tak naprawdę wynika z grubej warstwy białych kryształów wypełnionych żywicą hybrydy. Klasyk z Holandii, White Widow, od dziesięcioleci jest podstawą w branży. Może pochwalić się umiarkowanym poziomem THC około 15-18%, co zapewnia dobrze zbalansowany szum, który jest uwielbiany przez wielu. Wiadomo, że efekty pojawiają się szybko, sprzyja towarzyskości, kreatywności i podnosi na duchu zawrotną euforią.

Biała, błyszcząca powłoka włosków nie tylko zapewnia jej imiennik, ale także dobrą reputację. Uprawa White Widow to radość, wcześnie prezentująca swój lśniący wygląd i zapewniająca hodowcom szybki czas kwitnienia wynoszący zaledwie 8-10 tygodni. Od pierwszego zaciągnięcia zakochasz się w orzeźwiających smakach tej odmiany, cytrusów, sosny z nutą ziemistości.

3. OG Kush

Kolejnym klasykiem, który trafia na naszą listę 10 najlepszych odmian do ekstraktów i koncentratów jest jedyny w swoim rodzaju OG Kush. OG Kush ma długą i tajemniczą przeszłość, ale jedno jest pewne – odmiana ta jest popularna ze względu na mocną żywicę. Daje długotrwałe efekty oraz doskonały aromat i smak. Prawie równa hybryda indica i sativa ma umiarkowany do wysokiego poziom THC, około 19-22%, zapewniając dobrze zbalansowany szum. Jego działanie jest idealne na dzień i na noc, poprawia nastrój i zapewnia wysoce intelektualne doznania.

OG Kush rośnie jak prawdziwa indica i błyszczy srebrną powłoką z bogatych w żywicę trichomów, które wytwarzają przyzwoity poziom pachnącego ekstraktu. Nowi lub doświadczeni hodowcy nie będą mieli problemu z uzyskaniem wyższych plonów niż normalnie. Świeży i naturalny OG Kush rozpala zmysły swoim głębokim, wilgotnym, ziemistym aromatem i nutami pikantnych cytrusów i przypraw.

4. Grandaddy Purple

Grandaddy Purple zachwyca nie tylko pięknym wyglądem, ale także imponującą produkcją żywicy do ekstrakcji olejów i koncentratów. Znana również jako PKB, wiele osób szuka tej odmiany ze względu na jej ładny fioletowy kolor, ale wraca ze względu na jej cudownie kojące działanie. Specjalnie wyhodowana, aby być najbardziej „prawdziwą” indicą premium. Oznacza to, że Grandaddy Purple zapewni podwyższony poziom THC również w przypadku koncentratów. Odmiana z łatwością może osiągnąć w niektórych fenotypach aż do 27%, zapewniając intensywny i mocny haj, który obciąża ciało i może poprawić nastrój.

Dbałość o szczegóły w hodowli oznacza również, że PKB jest wytrzymałe i łatwe w uprawie na każdym poziomie umiejętności. Rośnie w pomieszczeniach zamkniętych lub na zewnątrz, ale należy zastosować środki neutralizujące ostry aromat rośliny. Grandaddy Purple pachnie i smakuje tak dobrze, jak wygląda, z naturalnym, słodkim aromatem winogron z wyraźnymi nutami ziół, pieprzu i sosny.

5. Hash Bomb

Mając nazwę taką jak Hash Bomb, wiesz, że szczep będzie dobry do haszyszu, olejku lub koncentratów. Hash Bomb może nie jest tak zauważalna jak poprzednie odmiany na naszej liście, ale szybko zyskuje na popularności ze względu na eksplodującą produkcję żywicy. Odmiana została wyhodowana z klasyczną genetyką w celu zapewnienia stabilnego wzrostu i produkuje umiarkowany poziom THC. Haj Hash Bomb z lekką dominacją indici relaksuje ciało i działa uspokajająco, uspokajająco i wyciszająco na umysł.

Hash Bomb jest idealna dla dyskretnych hodowców, ponieważ jej aromat jest wyjątkowo łagodny. Dzięki średniej wysokości odmiana jest idealna do uprawy w pomieszczeniach, szczególnie w małych przestrzeniach. Uprawa tej odmiany jest przyjemnością i jest pokryta ciężkimi „bombami” żywicy, zapewniającymi ekstrakcję oleju na najwyższym poziomie. Hash Bomb łatwo przekształca się w koncentraty lub „haszysz” i ma lekki zapach kadzidła, zapewniając wszechstronne doznanie klasycznego „haszyszu”.

6. White Widow

Podobnie jak White Widow, nosorożec biały został odpowiednio nazwany ze względu na gęstą powłokę wytwarzanych przez niego białych włosków, bogatych w żywicę. Dzięki temu odmiana jest numerem 6 w produkcji ekstraktów i koncentratów. White Rhino, choć mniej znany, ma potężną moc i jakość i już zdobywa nagrody branżowe. Ta odmiana z dominującą indicą jest w stanie osiągnąć poziom THC do 25%, zapewniając intensywny haj dla ciała i umysłu. Idealna na noc, White Rhino może złagodzić objawy bólu i bezsenności.

Jeszcze lepiej dla domowego hodowcy, White Rhino jest kompaktowy, co ułatwia dyskrecję. Pomimo mniejszych rozmiarów, odmiana nadal produkuje duże plony gęstych żywicy pąków, które dojrzewają w ciągu zaledwie 8-10 tygodni. Jego naturalny aromat unosi się w oleju i koncentratach, wraz ze świeżym, ziemistym smakiem i syropem, który z pewnością zaspokoi Twoją ochotę na słodycze.

7. Bubblegum

Bubblegum zachwyca pysznymi smakami i pąkami pokrytymi żywicą, co czyni ją doskonałym wyborem do ekstrakcji. Szybko zyskując popularność wśród koneserów konopi, Bubblegum gromadzi nagrody za efekty i jakość napędzane indicą. Standardowy poziom THC wynoszący około 15-18% daje dobrze wychowany haj, który uspokaja ciało i podnosi na duchu. Odmiana ta jest również idealna do promowania kreatywności i wywołuje euforię w związku z kwintesencją oldschoolowego szumu.

Lekkie, przewiewne i kompaktowe pąki Bubblegum przepełnione są klasycznym smakiem gumy balonowej. Te terpeny są równie obfite i smaczne w formie ekstraktu i koncentratu. Na wydechu poczujesz subtelne, ziemiste odcienie, które są tak gładkie, że będziesz wracać po więcej. Aby dodać do listy zalet, Bubblegum jest równie satysfakcjonująca dla hodowców. Rośliny dojrzewają zazwyczaj w ciągu zaledwie 8–9 tygodni i są zwarte, co zapewnia najwyższą dyskrecję, zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz.

8. THC Snow

Nie ma wątpliwości, że THC Snow zasługuje na miejsce w pierwszej dziesiątce najlepszych odmian do produkcji ekstraktów i koncentratów. Jak sama nazwa wskazuje, odmiana ta ma mroźnobiały wygląd, a pąki są nasycone lepką żywicą. THC Snow pochodzi ze wspaniałej linii genetycznej, która przyczynia się do jego ogólnej jakości i stałego poziomu THC. Odmiana może pochwalić się poziomem do 22% i zapewnia dobrą równowagę efektów indica i sativa. THC Snow uspokaja umysł, jednocześnie energetyzując ciało dzięki skoncentrowanej motywacji.

To coś więcej niż tylko efekty, THC Snow to także piękno, które można uprawiać. Krystaliczna powłoka trichomów tej odmiany rozciąga się na prawie każdą część rośliny, liście wiatrakowe, łodygi i pąki. Tak więc do celów ekstrakcji można użyć większej ilości materiału z rośliny, zwiększając ostateczną wydajność oleju lub koncentratu. Ostry, jak zima, śnieg THC zapewnia orzeźwiający cytrusowy zapach z nutą paliwa i pikanterii.

9. White Lightning

Pozostając przy temacie „białych” odmian do ekstraktów i koncentratów, mamy dla ciebie jeszcze White Lightning. Kolejna błyszcząca wersja hybrydy z dominacją indici, White Lightning pochodzi z dwóch klasycznych upraw – Northern Lights i White Widow. Rezultatem jest wspaniała, ale silna odmiana, preferowana ze względu na działanie łagodzące stres.White Lightning działa relaksująco na ciało, podnosząc na duchu i łagodząc bóle.

White Lightning jest równie przyjemna i dojrzewa z wigorem i łatwością. Może czerpać korzyści z konfiguracji hydroponicznych i świecić jeszcze jaśniej dzięki wysokiej jakości diodom LED. Chociaż niezależnie od otoczenia, White Lightning rozjaśnia każde pomieszczenie dzięki błyszczącej, ciężkiej powłoce z żywicy, idealnej do ekstrakcji olejów i koncentratów. Terpeny dodają uroku tej odmianie dzięki kojącej kombinacji cytrusów i przypraw.

10. Mazar

Mazar nie jest obecnie tak popularna, ale istnieje na scenie od dłuższego czasu i cieszy się sławą wśród fanów koncentratów. Zdobywca drugiego miejsca w Cannabis Cup 1999, Mazar jest uwielbiany ze względu na swoją moc i efekty lecznicze. Ta odmiana marihuany z dominacją Indica z łatwością może osiągnąć 22% THC i jest pokryta żywicą, która tylko czeka na ekstrakcję i przekształcenie w pyszny aromatyczny haszysz lub inny wybrany koncentrat. Jej działanie jest mocno uspokajające i odprężające.

Mazar rośnie zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, chociaż preferuje cieplejszy klimat. Średnia wysokość sprawia, że odmiana jest łatwa w zarządzaniu, podobnie jak delikatny aromat, dla celów dyskrecji. Pod koniec umiarkowanego okresu wzrostu, trwającego 8-10 tygodni, staje się bardziej ostra, o aromacie przypominającym choinkę, ziemistym, haszyszowym, słodkim i pikantnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.