Olej cannabis: Co musisz wiedzieć na ten temat

Czym jest olej cannabis?

Z naukowego punktu widzenia, olej cannabis jest gęstą, lepką substancją składającą się z kannabinoidów, takich jak THC i CBD, które są ekstrahowane z roślin cannabis.

Olej ten otrzymuje się przez rozdzielenie żywicy z kwiatów cannabis przy użyciu różnych metod ekstrakcji rozpuszczalnikowej, najczęściej stosowany jest w tym procesie butan.

Często określany wieloma innymi nazwami, olej cannabis jest najmocniejszą i najbardziej skoncentrowaną formą marihuany, i z tego względu jest on najbardziej popularny. Chodź pod wszystkimi nazwami znajduje się ta sama substancja, pseudonimy mogą pomagać odróżnić spójność oraz teksturę, które są uzyskiwane za pomocą różnych procesów. Przykładem może być shatter oraz wosk. Shatter znany jest z niezwykłej transparentności, podczas gdy wosk przyjmuje bardziej miękką, nieprzezroczystą formę. Jedno i drugie pochodzi z oleju cannabis, ale w przeciwieństwie do shatter, wosk otrzymywany jest poprzez agitację lub stale zakłócanie cząsteczek, które ostatecznie tworzą solidny, nieprzejrzysty olej.

Ze względu na super silną moc oleju i popularność, wysoce zalecana jest ostrożność w przypadku wyboru miejsca, w którym zamierzamy go kupić. Mimo, że diler sprzedający go w okolicy może być bardziej wygodną opcją, może to po prostu nie być najlepsza decyzja. W zależności od producenta, olej cannabis może posiadać zanieczyszczenia lub brak THC lub CBD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.