TOP 5 Odmian dla Początkujących Hodowców

Rozpoczynając uprawę marihuany, należy wziąć pod uwagę wiele aspektów, niezależnie od posiadanych zasobów czy przestrzeni. Dzisiaj mamy dla ciebie 5 odmian, które wydają się ogólnie dobre dla początkujących hodowców.

Gdy zaczynasz uprawiać rośliny marihuany po raz pierwszy, sekret sukcesu leży w szeregu decyzji, które musisz podjąć. Jaką odmianę marihuany chcesz wyhodować i skąd ją wziąć? Jakich efektów szukasz, oraz na czym najbardziej ci zależy?

Wierz lub nie ale tak naprawdę istnieją odmiany, które lepiej sprawdzą się u początkujących hodowców. Są to przede wszystkim odmiany mniej wymagające, które wybaczają wiele błędów.

1. Train Wreck

Genetyka Train Wreck jest bardzo interesująca. Składa się ona z meksykańskiej sativy, tajskiej sativy oraz afgańskiej indici, czyniąc ją hybrydową odmianą o dominacji genów sativa. Train Wreck mocno wpływa na umysł, co gwarantuje, że możesz spodziewać się mocnego przypływu adrenaliny oraz delikatnie fizycznych efektów.

Afgańska genetyka sprawia, że roślina wygląda bardziej jak indica, ale efekty są typowe dla odmian sativa. Zapach Train Wreck jest pieprzowy, ale słodki.

Train Wreck to bardzo popularna odmiana wśród osób cierpiących na takie schorzenia, jak ADHD, lęk, migreny stresowe, PTSD, ból i sztywność stawów.

Odmiana ta jest łatwa w uprawie i posiada niewielkie wymagania, rośnie także niewysoka, więc idealnie nadaje się do uprawy indoor, lub prywatnego ogrodu znajdującego się na zewnątrz. Ta roślina produkuje pąki w zaledwie 7 tygodni!

2. NYC Diesel

Auto NYC Diesel to wersja słynnej odmiany NYC Diesel od Advanced Seeds, pierwotnie krzyżówka 40% meksykańskiej sativy i 60% afgańskiej indici. Ta odmiana została wybrana ze względu na jej esencję genetyki Diesel, która sprawia, że posiada słodki cytrusowy smak oraz wyjątkowy aromat. Odmiana zapewnia również ponadprzeciętną wydajność przy średniej zawartości THC wynoszącej 14%. Jest to świetne odmiana zarówno do uprawy indoor jak i outdoor. Jednak ze względu na jej genetykę, może ona rosnąć nieco większa.

Nuty cytrusów i paliwa zapewniają efekty relaksujące całe ciało. Sprawdzi się zarówno w domu jak i na zewnątrz. Kompaktowe, łatwe w uprawie rośliny zapewniają gęste, ciemnozielone kwiaty już po 7 tygodniach uprawy.

3. LowFlyer

Jeśli jesteś domowym hodowcą z ograniczoną przestrzenią, lub ogrodnikiem, któremu zależy na dyskrecji, LowFlyer to idealna odmiana dla ciebie. LowFlyer jest wyjątkowo trwała oraz odporna na pleśń i choroby. Ta roślina posiada krótką fazę wegetatywną i może zacząć kwitnąć już w ciągu 3 tygodni od wysiania!

Ta odmiana została stworzona przez zmieszanie meksykańskiej odmiany ruderalis, z żeńską odmianą indica. LowFlyer to odmiana idealna dla osób początkujących, którym zależy na szybkich plonach.

4. Jack Herer

Dokładna genetyka tej odmiany jest jest ściśle strzeżona, ale uważa się, że Jack Herer to mieszanka Northern Lights, Shiva Skunk oraz Haze. Jest to światowej sławy odmiana znana ze spokojnych efektów. Odmiana ta wywołuje natychmiastowy uśmiech na twarzy, jednocześnie natychmiast redukując stres.

Jack Herer to bardzo popularna odmiana do stosowania w ciągu dnia, promowana przez samego Jacka Herera – legendarnego działacza cannabis oraz autora „The Hemperor Wears No Clothes”.

5. CBDream

Ta podnosząca na duchu i relaksująca odmiana, w której dominują kanadyjskie geny indica zapewniająca wysoki poziom CBD i niski poziom THC. Ta odmiana nie podnosi na duchu, ale zapewnia korzystne efekty medyczne.

CBDream posiada słodkie, sosnowe oraz cytrusowe nuty oraz relaksujące efekty. Jej rośliny są dość krzaczaste, i niewysokie. Kwiaty gotowe są do zbiorów po około 8 tygodniach.

Podsumowanie

Istnieje niekończąca się gama odmian do wyboru, i zwłaszcza na początku, może się ona wydawać dość przytłaczająca, zwłaszcza na początku twojej przygody z marihuaną. Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę swoje warunki uprawy, a także korzyści lecznicze odmian, a z pewnością wybierzesz odmianę doskonałą do swojej pierwszej uprawy. W pierwszej kolejności musisz zakupić dobre nasiona marihuany z odpowiedniego źródła. Polecamy Ci sprawdzony seedbank jakim jest sklep THC-THC. Tam dostaniesz świeże i sprawdzone nasiona. Mają w tym sklepie odpowiedni dział z nasionami dla początkujących, Sprawdź go!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.