Badanie pokazuje, że więcej turystów niż mieszkańców odwiedza pogotowie z powodu problemów z marihuaną

Nowe badania z University of Colorado School of Medicine ukazały się w New England Journal of Medicine pokazując, że odwiedzający Kolorado kończą dużo częściej na pogotowiu niż mieszkańcy z powodu kwestii związanych z marihuaną.

Badanie niekoniecznie mówi, że istnieje bezpośredni związek między stosowaniem marihuany i wizytami w szpitalu. „Realistycznie, wizyty te mogą odbywać się tydzień po spożyciu marihuany, po prostu ankieta obejmuje również takie pytania,” powiedział Andrew Monte, profesor Medycyny Ratunkowej i Toksykologii na CU.

Jedną z największych różnic między kimś odwiedzającym Kolorado, gdzie zażywa się konopie indyjskie i kimś kto tam mieszka jest to, że osoba odwiedzająca stan może nie zdawać sobie sprawy, jak organizm reaguje na zmianę wysokości oraz jak takie rzeczy jak alkohol i marihuany wpływają na ciało.

Jeśli chodzi o wizyty w izbie przyjęć, kwestie marihuany podwoiły się z 85 na 10.000 w 2013 roku do 168 na 10.000 w 2014 roku. Wizyty dotyczące mieszkańców Kolorado pozostały na niezmienionym poziomie w tym samym okresie.

Większość ludzi, którzy potrzebowali medycznej pomocy po zjedzeniu produktów spożywczych lub zapaleniu marihuany twierdziła, że przybyli do stanu, ponieważ marihuana jest tam legalna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.