sklep z automatycznymi nasionami marihuany, konopi indyjskich, nasiona indoor i outdoor, feminizowane z autofloweringiem

Badanie pokazuje, że więcej turystów niż mieszkańców odwiedza pogotowie z powodu problemów z marihuaną

Badanie pokazuje, że więcej turystów niż mieszkańców odwiedza pogotowie z powodu problemów z marihuaną, TritonSeeds, Triton Seeds

Nowe badania z University of Colorado School of Medicine ukazały się w New England Journal of Medicine pokazując, że odwiedzający Kolorado kończą dużo częściej na pogotowiu niż mieszkańcy z powodu kwestii związanych z marihuaną.

Badanie niekoniecznie mówi, że istnieje bezpośredni związek między stosowaniem marihuany i wizytami w szpitalu. „Realistycznie, wizyty te mogą odbywać się tydzień po spożyciu marihuany, po prostu ankieta obejmuje również takie pytania,” powiedział Andrew Monte, profesor Medycyny Ratunkowej i Toksykologii na CU.

Jedną z największych różnic między kimś odwiedzającym Kolorado, gdzie zażywa się konopie indyjskie i kimś kto tam mieszka jest to, że osoba odwiedzająca stan może nie zdawać sobie sprawy, jak organizm reaguje na zmianę wysokości oraz jak takie rzeczy jak alkohol i marihuany wpływają na ciało.

Jeśli chodzi o wizyty w izbie przyjęć, kwestie marihuany podwoiły się z 85 na 10.000 w 2013 roku do 168 na 10.000 w 2014 roku. Wizyty dotyczące mieszkańców Kolorado pozostały na niezmienionym poziomie w tym samym okresie.

Większość ludzi, którzy potrzebowali medycznej pomocy po zjedzeniu produktów spożywczych lub zapaleniu marihuany twierdziła, że przybyli do stanu, ponieważ marihuana jest tam legalna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.