Cannabis na sezonową depresję

Czy sezonowa depresja lub reakcje na zmienną pogodę to temat, który cię dotyczy?

Na szczęście marihuana może być całkiem skuteczna, gdy stosuje się w leczeniu wszelkiego rodzajów depresji, w tym depresji sezonowej. Jeśli masz problem ze znalezieniem odpowiedniej medycyny, powinieneś rozważyć spróbowanie marihuany. Oczywiście nie jesteśmy lekarzami – nie udzielamy porad medycznych. Zawsze powinieneś porozmawiać z kimś wykwalifikowanym przed podjęciem ważnych decyzji odnośnie swojego leczenia.

• Wybierz odpowiednią odmianę

Niektóre odmiany są świetne w leczeniu depresji, a inne mogą tylko pogłębić objawy. Dlatego ważne jest upewnienie się, że palisz tę odpowiednią!

• Jakie odmiany powinieneś palić?

Istnieje mnóstwo odmian, które wyjątkowo dobrze sprawdzą się w przypadku depresji. W większości przypadków powinieneś szukać odmian oferujących relaksujące, mniej euforyczne efekty. Jeśli typ depresji na którą cierpisz utrudnia ci wstawanie rano z łóżka, powinieneś spróbować odmiany, która zawiera trochę więcej THC. Jeśli z drugiej strony dokuczają ci stany lękowe, na pewno lepiej sprawdzi się u ciebie odmiana bogata w CBD.

Jeśli przyjmujesz obecnie jakiekolwiek inne leki, zdecydowanie zanim pomyślisz o marihuanie, powinieneś porozmawiać z lekarzem, aby mieć pewność, że twoje leki nie wchodzą w interakcje z kannabinoidami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.