Cannabis na sezonową depresję

Cannabis na sezonową depresję, TritonSeeds, Triton Seeds

Czy sezonowa depresja lub reakcje na zmienną pogodę to temat, który cię dotyczy?

Na szczęście marihuana może być całkiem skuteczna, gdy stosuje się w leczeniu wszelkiego rodzajów depresji, w tym depresji sezonowej. Jeśli masz problem ze znalezieniem odpowiedniej medycyny, powinieneś rozważyć spróbowanie marihuany. Oczywiście nie jesteśmy lekarzami – nie udzielamy porad medycznych. Zawsze powinieneś porozmawiać z kimś wykwalifikowanym przed podjęciem ważnych decyzji odnośnie swojego leczenia.

• Wybierz odpowiednią odmianę

Niektóre odmiany są świetne w leczeniu depresji, a inne mogą tylko pogłębić objawy. Dlatego ważne jest upewnienie się, że palisz tę odpowiednią!

• Jakie odmiany powinieneś palić?

Istnieje mnóstwo odmian, które wyjątkowo dobrze sprawdzą się w przypadku depresji. W większości przypadków powinieneś szukać odmian oferujących relaksujące, mniej euforyczne efekty. Jeśli typ depresji na którą cierpisz utrudnia ci wstawanie rano z łóżka, powinieneś spróbować odmiany, która zawiera trochę więcej THC. Jeśli z drugiej strony dokuczają ci stany lękowe, na pewno lepiej sprawdzi się u ciebie odmiana bogata w CBD.

Jeśli przyjmujesz obecnie jakiekolwiek inne leki, zdecydowanie zanim pomyślisz o marihuanie, powinieneś porozmawiać z lekarzem, aby mieć pewność, że twoje leki nie wchodzą w interakcje z kannabinoidami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.