Dlaczego Warto Uprawiać Swoją Własną Marihuanę

10 powodów, dla których warto uprawiać swoją własną marihuanę.

Nauka nowych umiejętności i pielęgnacja specjalnych roślin to niezwykle satysfakcjonujące przedsięwzięcie. Każdy czas i wysiłek włożony w uprawę roślin zwraca się dziesięciokrotnie, gdy nadchodzi czas zbiorów.

1. Najważniejszym powodem, dla którego ludzie zaczynają uprawiać konopie indyjskie, jest zaoszczędzenie pieniędzy. Marihuanę można uprawiać za stosunkowo niewielki koszt, a każde plony, które zbierasz, zmniejszają początkową inwestycję w sprzęt. Różnica w kosztach między uprawą własnej marihuany a jej kupnem jest naprawdę znacząca. Jedna, średnia roślina marihuany jest w stanie zapewnić około 1 uncji suchych, zakonserwowanych pąków, które są gotowe do wypalenia. Ogólnie rzecz biorąc, większość osób hoduje od 2 do 4 roślin, co pozwala im na przeprowadzenie zbiorów ok. 3 razy w roku. Tego rodzaju uprawa zapewnia więcej marihuany, niż jesteś w stanie wypalić w ciągu całego roku.

2. Jeśli kupujesz marihuanę na ulicy – a nawet w przychodni – jesteś skazany na to, co jest tam dostępne. Mimo, że oczywiście dostępnych w sprzedaży jest więcej odmian niż kiedykolwiek wcześniej, ale ogólnie zazwyczaj wybór ograniczony jest do 10 unikalnych odmian marihuany. Nie jest to najlepszy sposób na wybór najlepszej medycznej odmiany marihuany dla nas. Zatem jak znaleźć idealną odmianę przy tak ograniczonym wyborze? I jeśli już znajdziemy – w jaki sposób zapewnić sobie jej regularną dostawę?

3. Czy wiesz skąd pochodzi oraz w jaki sposób uprawiana jest marihuana, którą sam spożywasz? Większość hodowców szczyci się tym, że oferuje produkty z najwyższej półki, ale większość producentów robi to tylko i wyłącznie dla pieniędzy. A skoro to pieniądze są głównym celem, wiele osób obniża koszty gdzie tylko się da, w celu zwiększenia swoich zysków. Prawdopodobnie oznacza to stosowanie pestycydów oraz nieorganicznych nawozów, w celu przyspieszenia wzrostu oraz ochrony roślin przed szkodnikami. Wszystko, co jest wkładane do rośliny, wychodzi z rośliny po jej spożyciu. Jeśli sam uprawiasz marihuanę, sam dokładnie wiesz co się na nią składa.

4. Uprawa marihuany jest niezwykle przyjemna i istnieje wiele odmian, metod uprawy i technologii, z którymi można eksperymentować. Pomyśl o tym.

5. Zrozumienie marihuany i prawdziwe docenienie tych roślin wymaga doświadczenia w hodowli własnych roślin. Ta więź i szacunek dla roślin rozwija się, kiedy jesteś ich panem, i sam decydujesz o ich losie.

6. Jest rok 2020, i uprawa marihuany nigdy wcześniej nie była tak łatwa i dostępna niż teraz. Dzięki obfitym, łatwym w uprawie odmianom oraz dostępie do najlepszego oświetlenia i najnowszych technologii, które pojawiają się na rynku, obecnie łatwiej jest uprawiać marihuanę niż kiedykolwiek wcześniej. To w połączeniu z dostępem do Internetu, aby uzyskać dostęp do szczegółowych lekcji uprawy marihuany za darmo – nie moglibyśmy prosić o więcej.

7. Uprawa marihuany może być świetną zabawą i może zainspirować cię do rozpoczęcia uprawy innych roślin, a tym samym do odkrycia nowych pasji.

8. Jeśli wyhodujesz własną marihuanę, nigdy więcej nie sięgniesz po marihuanę kupowaną na rogu jednego ze znanych budynków w twoim mieście.

9. Legalizacja/ dekryminalizacja marihuany jest coraz bardziej powszechna na całym świecie. Jeśli u ciebie w mieście jeszcze nie jest, z pewnością już niedługo się to stanie!

10. Podczas zbiorów marihuany, do twoich rąk trafia także materiał roślinny zawierający THC i CBD. Możesz wykorzystać te pozostałości do produkcji haszyszu, lub canna-masła.

Zacznij planować swoją własną uprawę marihuany już dziś, a za kolejne 4 miesiące ujrzysz pierwsze, własnoręcznie wyhodowane pąki. Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.