Dzisiejsza marihuana jest mocniejsza niż kiedykolwiek

Dzisiejsza marihuana jest mocniejsza niż kiedykolwiek, TritonSeeds, Triton Seeds

Przez długi czas wiele osób śmiało się ze stwierdzenia, że marihuana jest „silniejsza niż kiedyś”.
Ale każdy, kto palił marihuanę z legalnego rynku lub był w pobliżu obserwując wzrost branży, może to potwierdzić, że legalna marihuana jest całkowicie niepodobna do tego, czym była wcześniej. Zawartość THC w cannabis rośnie zarówno na legalnym jak i nielegalnym rynku, a poziom CBD w roślinach spada. Te zmiany w poziomach kannabinoidów wyjaśniają dlaczego niedoświadczone osoby takie jak Maureen Dowd, popełniają błąd i „przedawkowują” produkty spożywcze. W samym Kolorado, liczba 803 wizyt ze względu na cannabis podniosła się do 2413 po legalizacji (na 100.000 hospitalizacji) – kosztowna cena za panikę.

I chociaż dla większości palaczy te wyższe poziomy THC mogą po prosu oznaczać dziwactwo, ludzie którzy polegają na marihuanie jako na medycynie, szczególnie w przypadku chronicznego bólu lub chorób psychicznych, takich jak lęk, mogą nie mieć dostępu do odmian o wysokim poziomie CBD, które mogłyby przynieść im najwięcej korzyści.

We wszystkich przychodniach, które rozumieją różnice między marihuaną medyczną a rekreacyjną, niektóre z nich reprezentują stronę kultury, która podkreśla wyższe poziomy THC.

Ale na przykład – masz w swojej okolicy sprzedawcę alkoholu, który próbuje ci sprzedać Everclear. W niektóre dni możesz chcieć wina, a w niektóre napić się piwa, a w kolejne możesz mieć ochotę na miskę owocowego alkoholu opartego na ponczu – niezależnie od tego, zawsze istnieje pewna zmienność zawartości alkoholu w każdym napoju, więc masz wybór, którego coraz częściej brak podczas zakupu cannabis.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.