nasiona marihuany, nasiona konopi

Neil deGrasse Tyson mówi, że marihuana powinna być zalegalizowana

Podobnie jak jego poprzednik telewizyjny, Carl Sagan, Neil deGrasse Tyson również nie widzi powodu dla zakazu cannabis. Tyson jest na tyle inteligentny, aby zdawać sobie sprawę z dobra, jakie płynie ze stosowania marihuany.

Jeśli najmądrzejsi ludzie wzywają do zakończenia prohibicji, może nadszedł czas, aby ich wysłuchać?

Jako jeden z żyjących i najbardziej znanych naukowców, Tyson regularnie znajduje się w mediach, jednak tym razem jego wystąpienie było nieco inne. W ubiegłym tygodniu, odpowiadając na pytania na Facebook Live, Tyson zdradził, że opowiada się za legalizacją cannabis.

„Nie ma powodu, aby [marihuana] była nielegalna. Myślę, że jeśli rzeczywiście to przeanalizujemy, w odniesieniu do innych spraw i substancji, które są legalne, nie ma powodu, aby ktokolwiek sprawiał, że jest ona nielegalna w systemie prawnym.”

Odpowiedź padła w związku z pytaniem zadanym przez Toma Angell – z grupy pro-legalizacji marihuany Marijuana Majority – podczas Facebook Live z Chuckiem Nice. Dodał także:

„Chodzi mi o to, że alkohol jest legalny, a może przynieść więcej szkód niż spalenie kilku jointów.”

Ale, przeciwieństwie do Sagan, Tyson nie widzi w marihuanie najlepszej drogi prowadzącej do oświecenia. Mimo, że Sagan palił zarówno z powodów rekreacyjnych i medycznych (to drugie do końca swojego życia), jego współczesny odpowiednik nie pali praktycznie wcale.

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Neil deGrasse Tyson mówi, że marihuana powinna być zalegalizowana”

olej cbd, konopny, cbd
nasiona marihuany, konopi, thc-thc


Ta witryna tritonseeds.com wykorzystuje pliki cookies.