COVID-19: Firmy Cannabis Pomagają W Kryzysie

Podczas II wojny światowej Ameryka wygrała z faszystami między innymi dzięki zmienieniu przeznaczenia fabryk samochodowych na myśliwce i bombowce.

W dzisiejszej wojnie z COVID-19 amerykański legalny sektor marihuany, który wynosi 10,73 miliarda dolarów szybko przenosi zasoby, aby pomóc w walce z SARS-CoV-2, w celu ratowania jak największej liczby istnień ludzkich. Legalni producenci marihuany zaczęli produkować środku do dezynfekcji rąk. Rolnicy cannabis przekazują szpitalom także środki do zabijania szkodników. Niegdyś wyśmiewane „sklepy ze spożywczą marihuaną” zajmują się teraz dostawami jedzenia, aby wykarmić najbardziej narażonych na zakażenie wirusem Amerykanów.

„Chcemy tylko wszystkim pokazać, że jeśli każdy da coś od siebie, razem będziemy w stanie wiele osiągnąć,” powiedział Sky Rutherford, kierownik firmy cannabis z Jahlibyrd, Kalifornia.

Zaczynali od haszyszu, dzisiaj produkują płyn do dezynfekcji rąk

Pracownicy służby zdrowia w całym kraju błagali rząd o większe dostawy sprzętu ochronnego – rękawic lateksowych, respiratorów, okularów, przyłbic, fartuchów oraz środków dezynfekujących. Jeśli opieka zdrowotna upadnie pod wpływem przypadków COVID-19, setki tysięcy istnień ludzkich znajdzie się w zagrożeniu.

Przemysł cannabis zatrudnia 243,700 Amerykanów, i wielu z nich zostało objętych definicją „niezbędnych” w obecnie trwającym kryzysie. Muszą oni obsłuży dwa razy więcej zamówień niż zwykle, jednocześnie wspierając swoje społeczności.

W Santa Rosa w Kalifornii, wiodący producent ekstraktów cannabis Care By Design przekazał 5,000 płynów do dezynfekcji rąk szpitalom oraz komendom policji w Bay Area (kolejne 20,000 produktów jest w drodze).

Firma Care By Design, znana na całym świecie, przekształciła część swojej powierzchni produkcyjnej i zdolności produkcyjnej, na pomoc w stworzeniu i zapakowaniu żelu zabijającego COVID-19.

Jim Hourigan, CEO CannaCraft, macierzystej firmy Care By Design, powiedział: „kiedy usłyszeliśmy doniesienia o niedoborach środków dezynfekujących ręce, wiedzieliśmy, że możemy pomóc, nie wpływając negatywnie na naszych pracowników ani na naszą działalność”.

Założyciel CannaCraft, Dennis Hunter, powiedział, że składniki i opakowania używane niegdyś do produkcji ekstraktów cannabis zapewniają teraz policjantom i pielęgniarkom bezpieczeństwo w pracy.

„To niesamowite, że możemy być w stanie pomagać ludziom i społeczności oraz być częścią rozwiązania problemów, z którymi jako społeczeństwo mamy do czynienia.”

Maski oraz przestrzeń potrzebna dla banków żywności

30 marca Jahlibyrd z siedzibą w hrabstwie Nevada w Kalifornii, otrzymała ogromne zamówienie masek przeznaczonych dla wszystkich osób pracujących obecnie na linii frontu – policjantów, pielęgniarek, pracowników cannabis. Firma przewidziała, że będą one niesamowicie potrzebne i złożyła wielkie zamówienie wiele tygodni temu.

„Obserwujemy rozwój wydarzeń na świecie już od dłuższego czasu, i uważamy, że wirus to naprawdę poważny temat, i nie powinniśmy go bagatelizować,” powiedział Sky Rutherford. „Obecnie przekazujemy darowizny wielu różnym osobom udzielającym pierwszej pomocy. Jesteśmy w kontakcie z trzema różnymi remizami strażackimi, oddziałem policji i dwiema różnymi klinikami medycznymi, a także dyrektorem generalnym Dignity Health ”.

Jahlibyrd „podarowało” również budynek o powierzchni 7000 stóp kwadratowych miejscowemu szpitalowi oraz 5000 metrów kwadratowych powierzchni bankowi żywności z hrabstwa Nevada.

„Chcemy po prostu pokazać wszystkim, że jeśli każdy da coś od siebie, razem będziemy w stanie osiągnąć o wiele więcej,” powiedział Rutherford. „To, że sprzedajemy marihuanę, nie oznacza, że ​​jesteśmy tylko skoncentrowani na pieniądzach. W dzisiejszych czasach chodzi o całe społeczeństwo.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.