Nowe badania potwierdzają, że palacze marihuany są bogaci i szczęśliwi

Jeśli używasz cannabis, możesz być bogatszy, bardziej wykształcony i szczęśliwszy niż ci, którzy tego nie robią. Nowe badania sugerują, że ci, którzy zarabiają więcej, spędzają więcej czasu na świeżym powietrzu i czerpią więcej satysfakcji z życia.

Jest to odkrycie Cannabis Wellness Trends, okresowego i szczegółowego spojrzenia na użytkowników cannabis w miejscach, gdzie marihuana jest legalna, które zostało zrobione przez BDS Analytics.

Odkrycia opierają się na ankiecie BDS Analytics Consumer Trends Survey, przeprowadzonej online z udziałem 2000 osób dorosłych w Kalifornii i Kolorado.

Wygląda na to, że temat „ogólnej poprawności wśród użytkowników cannabis stanowi wspólny temat wśród wielu bieżących badań”, jak stwierdziło BDS Analytics w komunikacie prasowym.

Wydaje się tak, ponieważ badanie znalazło motyw, który wyraźnie się wyłania, czyli „ogólnie zdrowe samopoczucie konsumentów cannabis w porównaniu z „akceptorami” (osobami, które nie spożywają marihuany, ale mogą ją rozważać) i „odrzucającymi” (osobami, które nie spożywają marihuany i nie rozważają stosowania jej)”.

Jeśli chodzi o wykształcenie wyższe, badania wskazują, że odsetek osób posiadających magistra wynosi 20 procent (wśród konsumentów Kalifornii), w porównaniu do 13 procent wśród „akceptorów” i 12 procent wśród „odrzucających”.

Badanie wykazało również, że średni roczny dochód wśród konsumentów cannabis w Kalifornii wynosi 93.800 dolarów, w porównaniu do 72.800 dolarów wśród „akceptorami” oraz 75.900 dolarów wśród „odrzucających”.

W Kalifornii, większość konsumentów marihuany to rodzice, badania wykazały że aż 64 procent.

A jeśli chodzi o utrzymanie aktywności, konsumenci w Kolorado i Kalifornii korzystają ze świeżego powietrza intensywniej niż pozostałe grupy.

Konsumenci cannabis to postacie dalekie od stereotypowych historii. Faktem jest, że pozytywne wskaźniki stylu życia, takie jak wolontariat, spotykanie się z przyjaciółmi, zadowolenie z życia, korzystanie z ćwiczeń, aktywność fizyczna na zewnątrz są najwyższe wśród konsumentów cannabis, a przynajmniej w Kolorado i Kalifornii.

Kolejna część badania obejmie Waszyngton oraz Oregon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.