Matki korzystające z marihuany mają dosyć oceniania przez zwolenników alkoholu

Kieliszek wina pod koniec długiego dnia to coś, z czego wiele mam się cieszy na samą myśl. Podobnie, perfekcyjnie zrolowany joint może wywoływać uśmiech na twarzach niektórych matek. Obawiając się krytyki lub niezręcznych spojrzeń, wiele matek decyduje się na utrzymanie tego faktu w tajemnicy. Jednak w miarę popularyzacji rekreacyjnego wykorzystania marihuany, mamy wychodzą z cienia i mają żal do matek pijących wino, które mają problem z marihuaną.

Dzisiejsze matki mają do czynienia z niewiarygodną liczbą decyzji, które muszą podjąć w imieniu swoich małych potomków. Od momentu urodzenia, matki muszą natychmiast zdecydować, w jaki sposób karmić dziecko, jakich pieluch używać, jak spać, a także około miliona innych, małych decyzji, które mogą mieć wpływ na ich życie w nadchodzących latach.

Przy zadawaniu pytań i podejmowaniu decyzji, każda inna matka, siostra, ciotka, kuzyn czy ktokolwiek obcy z ulicy czuje się odpowiedzialny za wygłoszenie osądu.

Oczywiście, matki, które zażywają jakikolwiek środek odurzający, mogą wahać się z decyzją o chwaleniu się tym przed każdym. Jednak wino wydaje się jedyną używką, która jest akceptowalna społecznie wśród kręgu matek. Cannabis wkrada się powoli, i z czasem staje się coraz mniejszym tabu, ponieważ coraz więcej matek przyznaje się do stosowania.

Mimo tego, matki stosujące marihuanę nadal oceniane są przez matki, które nalewają sobie trzecią lampkę wina. Dumne, kochające cannabis mamy są zmęczone wiecznymi ocenami, zwłaszcza, że nauka wspiera i promuje marihuanę jako substancję bezpieczniejszą od alkoholu.

Nadmierne spożycie jakiekolwiek substancji nigdy nie jest dobrym pomysłem, ale jeśli chodzi o alkohol, konsekwencje mogą być znacznie poważniejsze niż w przypadku marihuany. Wypicie zbyt dużej ilości alkoholu może spowodować, że konsument będzie nieprzytomny, gwałtowny, a nawet może spowodować śmierć. Spalenie zbyt dużej ilości marihuany co najwyżej wywoła nadmierny apetyt lub senność.

Nikt nigdy nie umarł z powodu cannabis, a rocznie szacuje się, że 88.000 osób umiera z powodu alkoholu. Ta statystyka sama w sobie daje wyobrażenie na temat niebezpieczeństw związanych z alkoholem.

Mimo, że zwolennicy napojów alkoholowych wygłaszają osądy na temat palaczy marihuany, raporty naukowe konsekwentnie traktują ją jako bezpieczniejszą substancję.

Diane Fornbacher, założycielka NORML Women’s Alliance, uważa, że żaden rodzic nie jest doskonały i nie powinien być oceniany poprzez swoje wybory, o ile nie wpływają one na zdolność do wywiązywania się ze zobowiązań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.