sklep z automatycznymi nasionami marihuany, konopi indyjskich, nasiona indoor i outdoor, feminizowane z autofloweringiem

Sól Epson

Sól Epson, TritonSeeds, Triton Seeds

• Sól Epson w uprawie marihuany: Dlaczego powinieneś znać ten trik?

Wszyscy chcemy uprawiać zdrowe rośliny. Dzisiaj pokażemy wam jeden prosty trik na udaną uprawę.

• Czym jest sól Epson?

Sól Epson to naturalnie występujący minerał znany ze swoich bogatych w składniki odżywcze właściwości, szczególnie bogata jest w magnez i siarkę. Sól Epson kwalifikuje się jako jedno z narzędzi hodowcy marihuany, ponieważ jest idealnym dostawcą magnezu i siarki, które jak wiemy bardzo potrzebne są w uprawie zdrowych nasion.

Sól Epson można wykorzystywać zarówno w ogrodnictwie jak i w domu. Można ją kupić w każdym sklepie ogrodniczym, aptece lub sklepie ze zdrową żywnością ze względu na szeroki wachlarz zastosowań.

• Siarczan magnezu

Siarczan magnezu jest ważny dla gleby oraz roślin, ponieważ pomaga on utrzymać prawidłowe pH, które promuje zdrowy wzrost roślin. Jeff Berhard, znana postać w świecie cannabis, twierdzi że siarczan magnezu jest jednym z najczęściej pomijanych elementów w ogrodach. Sól Epson dostarcza około 10 procent magnezu i 13 procent siarki, co okazuje się być skuteczną równowagą w odżywianiu roślin.

Magnez jest szczególnie ważny, ponieważ pomaga wzmacniać ściany komórkowe w nasionach. Pomaga również przeprowadzać korzenie przez ściany nasienne podczas kiełkowania. Jest to także minerał niezbędny do procesu fotosyntezy w roślinach, w których chlorofil pozwala roślinie absorbować energię, której potrzebuje.

Siarka pomaga roślinom pobierać witaminy, aminokwasy i enzymy, które pomagają w utrzymaniu organizmu w zdrowiu. Podobnie jak magnez, siarka potrzebna jest do poprawnego przeprowadzenia procesu fotosyntezy. Pomaga również zapobiegać wielu chorobom roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.