Sól Epson

• Sól Epson w uprawie marihuany: Dlaczego powinieneś znać ten trik?

Wszyscy chcemy uprawiać zdrowe rośliny. Dzisiaj pokażemy wam jeden prosty trik na udaną uprawę.

• Czym jest sól Epson?

Sól Epson to naturalnie występujący minerał znany ze swoich bogatych w składniki odżywcze właściwości, szczególnie bogata jest w magnez i siarkę. Sól Epson kwalifikuje się jako jedno z narzędzi hodowcy marihuany, ponieważ jest idealnym dostawcą magnezu i siarki, które jak wiemy bardzo potrzebne są w uprawie zdrowych nasion.

Sól Epson można wykorzystywać zarówno w ogrodnictwie jak i w domu. Można ją kupić w każdym sklepie ogrodniczym, aptece lub sklepie ze zdrową żywnością ze względu na szeroki wachlarz zastosowań.

• Siarczan magnezu

Siarczan magnezu jest ważny dla gleby oraz roślin, ponieważ pomaga on utrzymać prawidłowe pH, które promuje zdrowy wzrost roślin. Jeff Berhard, znana postać w świecie cannabis, twierdzi że siarczan magnezu jest jednym z najczęściej pomijanych elementów w ogrodach. Sól Epson dostarcza około 10 procent magnezu i 13 procent siarki, co okazuje się być skuteczną równowagą w odżywianiu roślin.

Magnez jest szczególnie ważny, ponieważ pomaga wzmacniać ściany komórkowe w nasionach. Pomaga również przeprowadzać korzenie przez ściany nasienne podczas kiełkowania. Jest to także minerał niezbędny do procesu fotosyntezy w roślinach, w których chlorofil pozwala roślinie absorbować energię, której potrzebuje.

Siarka pomaga roślinom pobierać witaminy, aminokwasy i enzymy, które pomagają w utrzymaniu organizmu w zdrowiu. Podobnie jak magnez, siarka potrzebna jest do poprawnego przeprowadzenia procesu fotosyntezy. Pomaga również zapobiegać wielu chorobom roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.