nasiona marihuany, nasiona konopi, thc

Syntetyczne kannabinoidy

Związki znane jako syntetyczne kannabinoidy zostały pierwotnie stworzone w laboratorium w celu wykreowania sposobu na zbadanie właściwości chemicznych rośliny konopi.

Wiele z tych substancji testowano w badaniach klinicznych, a niektóre z nich okazały korzystne efekty oraz właściwości w leczeniu terapeutycznym.

FDA zatwierdziło również kilka syntetycznych leków na bazie pochodnych cannabis – substancje mające na celu pobudzić apetyt u pacjentów z AIDS lub rakiem, a także leczące ciężki postaci padaczki u dzieci.

Jednak w 2010 roku związki cannabis opracowane w celach laboratoryjnych i medycznych trafiły na ulice. Można je było znaleźć zarówno online jak i u ulicznych dilerów, którzy mieszali je z marihuaną – sprzedając je następnie nieświadomym zabiegu klientom.

K2, znane również jako „spice” jest najpopularniejszym narkotykiem na bazie cannabis, który kupić można na ulicy. K2 wykonane jest z materiału roślinnego, który nafaszerowany jest chemikaliami. Wiele osób kupujących cannabis na ulicy często nie zdaje sobie sprawy, że konsumowana przez nich marihuana jest syntetyczna, a nie prawdziwa; ale zdarzają się też osoby, które jej właśnie szukają, bo jest ona o wiele tańsza.

Ponadto… syntetyczne kannabinoidy nie pojawiają się w testach antynarkotykowych.

Ale ze względu na to, iż naturalna marihuana znana jest jako bezpieczna substancja, ten błąd w nazewnictwie może prowadzić do wielu poważnych problemów.

nasiona marihuany, nasiona konopi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

olej, konopny, cbd
sklep z feminizowanymi nasionami marihuany, thc-thc


Ta witryna tritonseeds.com wykorzystuje pliki cookies.