Ta pizza może być najlepszą przekąską na świecie

Pizza jest idealnym rozwiązaniem na każde gastro. Jedna z przychodni w Massachusetts zaczęła sprzedawać pizzę z cannabis, która jest nie tylko pyszna ale także mocna.

Jedna z aptek sprzedających cannabis w Massachusetts wymyśliła coś, co może okazać się najlepszą przekąską wszech czasów:

pizzę z marihuaną.

Ermont, które znajduje się na przedmieściach Bostonu w Quincey, sprzedaje pizzę z cannabis już od trzech tygodni. Ciasto ma tylko sześć cali i kosztuje 38 dolarów za sztukę, ale każda sztuka posiada aż 125 miligramów THC. Nie trzeba zatem dodawać, że każda sztuka jest niesamowicie potężna. Sądząc po zdjęciach i recenzjach, ich pizza z cannabis jest również całkiem smaczna.

Według Boston Globe, sprzedano już ponad 200 sztuk pizzy z cannabis. Seth Yaffe, dyrektor operacyjny firmy Ermont, chciał stworzyć produkt jadalny z marihuaną, który nie posiada wysokiej zawartości cukru – zazwyczaj marihuanę można znaleźć w ciastach, ciasteczkach, lizakach i czekoladkach. Nie oznacza to, że te produkty spożywcze nie są smaczne, ale po prostu zawierają wyjątkowo wysoką zawartość cukru. Niektóre osoby stosujące marihuanę cierpią na stany chorobowe, przy których nie mogą sobie pozwolić na sięganie po takie produkty, np. cukrzyca.

Pizza z marihuaną jest dostępna tylko dla mieszkańców Massachusetts, którzy posiadają kartę medycznej marihuany, ale równie dobrze możesz wykonać podobny produkt w domu. Pizza jest pyszna!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.