Przejdź do sklepu z nasionami konopi indyjskich do domu i na dwór, w wersji feminizowanej i auto

3 na 4 Konsumentów Preferuje Kwiaty od Koncentratów

3 na 4 Konsumentów Preferuje Kwiaty od Koncentratów, TritonSeeds, Triton Seeds

Nowe badanie pokazuje, że trzech na czterech konsumentów konopi preferuje kwiaty od koncentratów.

Według danych opublikowanych w czasopiśmie Drug and Alcohol Dependence, prawie ośmiu na dziesięciu konsumentów konopi twierdzi, że woli marihuanę w formie zioła od koncentratów zawierających marihuanę. Koncentraty zazwyczaj posiadają znacznie wyższe poziomy kannabinoidów, w szczególności THC, niż produkty ziołowe z cannabis.

Naukowcy z Arizona State University przebadali 574 osoby z całych Stanów Zjednoczonych, które w przeszłości spożywały konopie indyjskie i koncentraty marihuany.

Siedemdziesiąt osiem procent respondentów wybrało marihuanę zamiast koncentratów jako „preferowany rodzaj cannabis”.

Respondenci twierdzili, że spożywanie koncentratów częściej powodowało niepożądane skutki, takie jak paranoja, zaburzenia pamięci i kac. Respondenci stwierdzili również, że marihuana w formie zioła była skuteczniejsza w łagodzeniu bólu i że stanowiła lepszy stosunek jakości do ceny niż koncentraty.

3 na 4 Konsumentów Preferuje Kwiaty od Koncentratów, TritonSeeds, Triton Seeds

Autorzy badania podsumowali:

„Wyniki pokazujące, że marihuana daje większe pozytywne efekty niż koncentraty, są zgodne z badaniami dotyczącymi podawania konopi indyjskich, które dokumentują, że preferowane są umiarkowane, a nie wysokie dawki THC.

Obecne badanie sugeruje, że wbrew obawom konopie o bardzo wysokiej zawartości THC, takie jak koncentraty, mogą nie dawać większych pozytywnych, wzmacniających efektów w porównaniu z konopiami o niższej zawartości THC, takimi jak marihuana (kwiat)”.

Komentując wyniki badania, jeden ze specjalistów powiedział:

„Wniosek, że większość konsumentów marihuany woli opcje o niskiej lub średniej mocy od opcji o dużej mocy, nie jest zaskakujący.

Tak jak większość osób spożywających alkohol woli piwo lub wino o stosunkowo niskiej mocy od mocnych trunków, tak większość konsumentów konopi indyjskich dla dorosłych skłania się ku preparatom ziołowym i rezygnuje ze stosunkowo silniejszych alternatyw”.

Oddzielne analizy danych dotyczących sprzedaży detalicznej, takie jak te tutaj i tutaj, wskazują, że konsumenci w stanach prawnych są znacznie bardziej skłonni do kupowania marihuany niż jakikolwiek inny rodzaj produktu marihuany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.