nasiona marihuany, nasiona konopi, thc

Jedzenie marihuany

Jedną z metod aplikowania marihuany jest jej jedzenie. Medyczną marihuanę można piec bezpośrednio lub przygotować z niej cannabutter, które następnie wykorzystuje się do przygotowania jadalnych ciast i ciasteczek i innych potraw.

Jeśli zdecydujesz się na przyjmowanie marihuany w tej postaci, oto kilka rzeczy, o których warto, abyś pamiętał:

Jadalne cannabis znacznie różni się od palonego cannabis. Dzieje się tak dlatego, że po zjedzeniu marihuany część THC ulega zniszczeniu w wyniku metabolizowania przez wątrobę – co z kolei kreuje silny metabolit THC.

Uważaj na nadmierne spożycie produktów z marihuaną. W przypadku stosowania marihuany w postaci jadalnej rzeczywista dawka medycznej marihuany może się znacznie różnić.
Wybieraj produkty z pewną zawartością THC i po spożyciu czekaj na pojawienie się efektów przed przyjęciem kolejnej dawki.

Zobaczenie efektów jak i same efekty trwają dłużej. Podczas spożywania marihuany należy stosować niewielką dawkę, ponieważ czas, po którym odczujemy efekty znacznie się wydłuża.

Odczucie efektów może zająć nawet dwie godziny!

Nalewki z cannabis to również świetna alternatywa dla pacjentów, którzy nie chcą palić marihuany.

Nalewka do ekstrakt medyczny w roztworze alkoholu, w którym alkohol jest stosowany do ekstrakcji i konserwacji żywic i innych rozpuszczalnych materiałów z rośliny.

Nalewki z cannabis można stosować miejscowo – na skórę, przyjmować doustnie, poprzez dodanie do filiżanki gorącej herbaty lub po prostu pod język.

nasiona marihuany, nasiona konopi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

olej, konopny, cbd
sklep z feminizowanymi nasionami marihuany, thc-thc


Ta witryna tritonseeds.com wykorzystuje pliki cookies.