Jedzenie marihuany

Jedną z metod aplikowania marihuany jest jej jedzenie. Medyczną marihuanę można piec bezpośrednio lub przygotować z niej cannabutter, które następnie wykorzystuje się do przygotowania jadalnych ciast i ciasteczek i innych potraw.

Jeśli zdecydujesz się na przyjmowanie marihuany w tej postaci, oto kilka rzeczy, o których warto, abyś pamiętał:

Jadalne cannabis znacznie różni się od palonego cannabis. Dzieje się tak dlatego, że po zjedzeniu marihuany część THC ulega zniszczeniu w wyniku metabolizowania przez wątrobę – co z kolei kreuje silny metabolit THC.

Uważaj na nadmierne spożycie produktów z marihuaną. W przypadku stosowania marihuany w postaci jadalnej rzeczywista dawka medycznej marihuany może się znacznie różnić.
Wybieraj produkty z pewną zawartością THC i po spożyciu czekaj na pojawienie się efektów przed przyjęciem kolejnej dawki.

Zobaczenie efektów jak i same efekty trwają dłużej. Podczas spożywania marihuany należy stosować niewielką dawkę, ponieważ czas, po którym odczujemy efekty znacznie się wydłuża.

Odczucie efektów może zająć nawet dwie godziny!

Nalewki z cannabis to również świetna alternatywa dla pacjentów, którzy nie chcą palić marihuany.

Nalewka do ekstrakt medyczny w roztworze alkoholu, w którym alkohol jest stosowany do ekstrakcji i konserwacji żywic i innych rozpuszczalnych materiałów z rośliny.

Nalewki z cannabis można stosować miejscowo – na skórę, przyjmować doustnie, poprzez dodanie do filiżanki gorącej herbaty lub po prostu pod język.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.