nasiona marihuany, nasiona konopi, thc

Obniżenie wskaźników samobójstw

Z pomocą amerykańskich naukowców, The Institute for the Study of Labor w Bonn w Niemczech, ostatnio opublikował swoje odkrycia w artykule zatytułowanym “High on Life? Medical Marijuana Laws and suicide.”

Wyniki sugerują, że zatwierdzenie ustawy o medycznej marihuanie może wiązać się z prawie pięcioprocentowym zmniejszeniem całkowitej liczby samobójstw, co stanowi jedenastoprocentowy spadek wskaźnika samobójstw u osób w wieku 20-29 lat i 9 procentowy spadek wskaźnika u osób w wieku 30-39 lat.

Badanie bierze również pod uwagę wiele innych wskaźników, takich jak te, że użytkownicy marihuany redukują spożycie alkoholu, które natomiast może być depresyjne.

Naukowcy przytoczyli wyniki badań przeprowadzonych na zwierzętach, które wskazały silny efekt przeciwdepresyjny po zaaplikowaniu niskich dawek syntetycznych kannabinoidów.
Nawet dr Drew Pinsky twierdzi, że cannabis i depresja idą w parze tak jak i mleko i ciasteczka. Wydaje się oczywiste, że jedynym solidnym argumentem, który należy wysunąć jest to, że może istnieć korelacja między medyczną marihuaną i niższymi wskaźnikami samobójstw. Ogólnie rzecz biorąc, krajowe wskaźniki samobójstw stopniowo spadają.

Naukowcy twierdzą, że koncentrują się w badaniach głównie na młodych mężczyznach, ponieważ większość pacjentów stosujących medyczną marihuanę w stanach takich jak Arizona, Kolorado i Montana to mężczyźni, a ponad połowa z nich ma mniej niż 40 lat.

nasiona marihuany, nasiona konopi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

olej, konopny, cbd
sklep z feminizowanymi nasionami marihuany, thc-thc


Ta witryna tritonseeds.com wykorzystuje pliki cookies.