Alchemia cannabis: Jak uzyskać czyste THC

Alchemia cannabis: Jak uzyskać czyste THC, TritonSeeds, Triton Seeds
Mówi się, że octan THC ma podobno dłuższy czas trwania – chociaż jak mówią pogłoski, potrzeba trochę czasu, żeby zauważyć efekty substancji (około 30 minut). Mimo, że nie dociera do mózgu szybciej, dociera do niego z większą wydajnością, co oznacza, że większa ilość THC dostaje się do mózgu.
Alchemia cannabis:

Octan THC ma dwukrotnie większą moc niż THC. W skali Adamsa THC otrzymało 7.3, a octan substancji aż 14.6. Ponadto, po dodaniu struktury octanowej następuje wzrost masy substancji wynoszący aż 25 procent. Działanie octanu jest bardziej duchowe i psychodeliczne niż działanie zwykłego produktu.

Najbardziej wyjątkową właściwością działania tej substancji jest opóźnienie jej działania, które wynosi około trzydzieści minut – dopiero po tym czasie odczuwalne są efekty.

Skala Adamsa, opracowana przez dr Rogera Adamsa, pierwszą osobę, która zidentyfikowała CBD i CBN, definiuje kannabinoid jako substancję, która zmniejsza odczuwany ból i temperaturę ciała oraz w przypadku stosowania niskich dawek indukuje spontaniczną aktywność oraz katalepsję w przypadku wysokich dawek (badania przeprowadzono na zwierzętach).

Jak uważa Alexander Shulgin, psychoaktywność można określić tylko z punktu widzenia obserwatorów – a badania na zwierzętach powinny być wykonywane wyłączenie w celu określenia toksyczności chemicznej danej substancji.

Wiadomo, że octan THC jest mocno psychoaktywny. CIA badało tę substancję chemiczną pod kątem substancji pomagającej w przeprowadzaniu przesłuchań. Stwierdzono jednak, że octan THC niż samo THC.

Alchemia cannabis: Jak uzyskać czyste THC, TritonSeeds, Triton Seeds
Oprócz tego, przeprowadzono również wiele niezależnych badań nad tą substancją.

Słusznie można zauważyć, że zwiększenie masy cząsteczki niekoniecznie prowadzi do pozytywnych efektów, ale w tym przypadku tak właśnie jest. Dodatkowa waga cząsteczki, która zostaje osiągnięta poprzez dodanie grupy acetylowej, sama w sobie nie jest psychoaktywna, ale jej obecność pozwala THC dwukrotnie lepiej przekraczać barierę krew-mózg.

Mimo, że waży więcej – co zazwyczaj związane jest z utratą siły działania – waga substancji podwaja siłę działania zapewniając, że wynik końcowy prezentuje wartość wyższą.

Jeden gram THC daje około 1,25 gramów octanu THC, ale posiada wydajność około dwóch gramów THC.

W przeciwieństwie do heroiny (z niewiadomych powodów) metabolizm substancji w organizmie nie ulega zwiększeniu, ale zmniejszeniu; heroina uderza z większą wydajnością i tak samo dzieje się w przypadku THC. Samo THC dociera do mózgu o wiele szybciej i uderza o wiele mocniej, ale szybko traci zarówno na jednym jak i drugim – octan THC posiada dłuższy czas działania i sprawia, że o wiele więcej THC dociera do mózgu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.