Alchemia cannabis: Jak uzyskać czyste THC

Mówi się, że octan THC ma podobno dłuższy czas trwania – chociaż jak mówią pogłoski, potrzeba trochę czasu, żeby zauważyć efekty substancji (około 30 minut). Mimo, że nie dociera do mózgu szybciej, dociera do niego z większą wydajnością, co oznacza, że większa ilość THC dostaje się do mózgu.
Alchemia cannabis:

Octan THC ma dwukrotnie większą moc niż THC. W skali Adamsa THC otrzymało 7.3, a octan substancji aż 14.6. Ponadto, po dodaniu struktury octanowej następuje wzrost masy substancji wynoszący aż 25 procent. Działanie octanu jest bardziej duchowe i psychodeliczne niż działanie zwykłego produktu.

Najbardziej wyjątkową właściwością działania tej substancji jest opóźnienie jej działania, które wynosi około trzydzieści minut – dopiero po tym czasie odczuwalne są efekty.

Skala Adamsa, opracowana przez dr Rogera Adamsa, pierwszą osobę, która zidentyfikowała CBD i CBN, definiuje kannabinoid jako substancję, która zmniejsza odczuwany ból i temperaturę ciała oraz w przypadku stosowania niskich dawek indukuje spontaniczną aktywność oraz katalepsję w przypadku wysokich dawek (badania przeprowadzono na zwierzętach).

Jak uważa Alexander Shulgin, psychoaktywność można określić tylko z punktu widzenia obserwatorów – a badania na zwierzętach powinny być wykonywane wyłączenie w celu określenia toksyczności chemicznej danej substancji.

Wiadomo, że octan THC jest mocno psychoaktywny. CIA badało tę substancję chemiczną pod kątem substancji pomagającej w przeprowadzaniu przesłuchań. Stwierdzono jednak, że octan THC niż samo THC.

Oprócz tego, przeprowadzono również wiele niezależnych badań nad tą substancją.

Słusznie można zauważyć, że zwiększenie masy cząsteczki niekoniecznie prowadzi do pozytywnych efektów, ale w tym przypadku tak właśnie jest. Dodatkowa waga cząsteczki, która zostaje osiągnięta poprzez dodanie grupy acetylowej, sama w sobie nie jest psychoaktywna, ale jej obecność pozwala THC dwukrotnie lepiej przekraczać barierę krew-mózg.

Mimo, że waży więcej – co zazwyczaj związane jest z utratą siły działania – waga substancji podwaja siłę działania zapewniając, że wynik końcowy prezentuje wartość wyższą.

Jeden gram THC daje około 1,25 gramów octanu THC, ale posiada wydajność około dwóch gramów THC.

W przeciwieństwie do heroiny (z niewiadomych powodów) metabolizm substancji w organizmie nie ulega zwiększeniu, ale zmniejszeniu; heroina uderza z większą wydajnością i tak samo dzieje się w przypadku THC. Samo THC dociera do mózgu o wiele szybciej i uderza o wiele mocniej, ale szybko traci zarówno na jednym jak i drugim – octan THC posiada dłuższy czas działania i sprawia, że o wiele więcej THC dociera do mózgu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.