Często Popełniane Błędy Podczas Gotowania z Cannabis

Gotowanie z marihuaną może wymagać nieco więcej chemii. Oprócz przyrządzania smacznego przysmaku, należy wziąć pod uwagę wiele zmiennych związanych z marihuaną, co oznacza, że ​​jest wiele rzeczy, które mogą pójść nie tak. Dzisiaj zebraliśmy kilka przydatnych wskazówek, które pomogą Ci uniknąć błędów i poprowadzą Cię w tym nieco skomplikowanym procesie.

Zrozumienie dekarboksylacji

W większości przypadków ludzie nie są w stanie uzyskać odurzenia po spożyciu surowej konopi. THC, główny kannabinoid odpowiedzialny za efekt haju, występuje na surowych pąkach jako THCA. THCA może być wchłaniane przez ludzi, ale nie ma działania euforycznego. Aby THCA przekształciło się w THC, które możemy spożywać (i odczuwać haj), musi najpierw przejść proces zwany dekarboksylacją.

Podstawowe kannabinoidy to lotne cząsteczki, które zmieniają się pod wpływem ciepła i światła. Kiedy dekarboksylujemy marihuanę, przejmujemy kontrolę nad tym procesem tworzenia THC z THCA. Jednak za dużo ciepła i THC ulegnie degradacji do innych kannabinoidów i związków.

W przypadku kwiatów konopi dekarboksylacja jest prosta: zmiel pąki, a następnie rozprowadź równomiernie na blasze do pieczenia. Piecz w najniższej możliwej temperaturze przez około 45-60 minut. Zwiększ lub zmniejsz temperaturę w zależności od ilości marihuany.

Unikaj gotowania marihuany

Dekarboksylacja jest konieczna, aby przygotować produkty spożywcze, ale uważaj, jeśli zastosuje się zbyt dużo ciepła, THC można skutecznie ugotować.Przekroczenie temperatury 351°F zacznie redukować ilość THC, a badania wykazały, że temperatura powyżej 392°F wprowadzi niepożądane toksyny, takie jak benzen, toluen i naftalen.

Właściwe dawkowanie produktów spożywczych

Aby obliczyć właściwą dawkę, w internecie można znaleźć wiele kalkulatorów. Jednak idealnie równe dozowanie jest rzadkie, nawet w idealnych warunkach. W rezultacie wielu początkujących szefów kuchni marihuany nie docenia mocy swoich produktów spożywczych lub zapomina o nierównomiernej dystrybucji marihuany w produkcie.

Przygotowując produkty spożywcze w domu, należy pamiętać, że pierwsze partie mogą nie być dozowane zgodnie z przeznaczeniem. Pamiętaj, aby stosować produkty z marihuaną naprawdę powoli!

Zawartość i przyswajanie tłuszczu

THC musi przyczepić się do innego związku, aby stać się biodostępnym i dostać się do krwiobiegu. THC nie jest rozpuszczalny w wodzie (co oznacza, że ​​nie miesza się z wodą w naturalny sposób), ale jest rozpuszczalny w tłuszczach. Tak więc, aby produkty spożywcze były skuteczne, muszą mieć pewną zawartość tłuszczu. Tłuszcze mogą pochodzić z różnych źródeł, od sera po awokado, więc rozważ coś lekkiego, co nie opóźni jego przyswajania.

Podsumowanie

Przygotowywanie produktów spożywczych z marihuaną może początkowo wydawać się trudne i zniechęcające, ale przy odrobinie praktyki każdy może opanować tą sztukę. Artykuły spożywcze przygotowywane w domu mogą być szczególnie pomocne dla pacjentów medycznych, którzy mają ścisłe potrzeby dietetyczne i wydają się być bardziej opłacalne niż kupowanie ich w aptece lub online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.