Dlaczego ludzie stosują marihuanę?

Większość osób mówi, że stosuje marihuanę rekreacyjnie, ale istnieje szerokie grono osób, które szukają ulgi od stanów takich jak lęk, stres, bezsenność, jaskra, ból chroniczny, nudności powodowane przez chemioterapię czy epilepsja. Badania pokazują, że marihuana może poprawiać kontrolę mięśni u osób ze stwardnieniem rozsianym, więc pacjenci sami w sobie są ciekawi jej stosowania.

Ale czy marihuana faktycznie pomaga?

A więc… to zależy. Jak pokazują raporty, niektórzy ludzie otrzymują z pomocą marihuany niesamowite efekty, a inni niekoniecznie.

„Jesteśmy ostrożni w wydawaniu jednoznacznych oraz ostatecznych opinii, ponieważ zbyt duże dawki marihuany mogą powodować u niektórych ludzi skrajne stany lękowe lub paranoję.”

Zdarzają się sytuacje, kiedy pacjenci, którzy cierpią na chroniczne stany stresowe, a którzy próbowali marihuany, odczuwali zwiększone stany lękowe, a osoby stosujące ją w leczeniu bezsenności nie mogły zasnąć z powodu nieustających, biegnących myśli.

Personel w większych przychodniach i stronach internetowych, których główną tematyką jest marihuana, może pomóc zorientować się osobom zainteresowanym, jakie preparaty i w jakich ilościach mogą pomóc przy danym stanie, więc pamiętaj, aby zawsze dobrze się zorientować, zanim zaczniesz cokolwiek przyjmować.

Zachęcamy cię do rozmawiania z lekarzem o tym co stosujesz i dlaczego. Musisz mieć pewność, że marihuana nie nasilać będzie u ciebie żadnych innych chorób, oraz że możesz bezpiecznie ją stosować w przypadku swojej choroby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.