Halucynacje a cannabis

Kiedy ktokolwiek pali marihuanę, pierwszy czy milionowy raz, nie oczekuje halucynacji. Inne narkotyki to powodują, ale nie cannabis, prawda? Czy można doświadczyć halucynacji podczas stosowania marihuany?

Użytkownik na jednym forum związanym z cannabis napisał:

„Palę codziennie od czterech lat i nigdy ani nie doświadczyłem halucynacji, ani nie spotkałem nikogo, kto by ich doświadczył od palenia. Myślę, że to możliwe, ale chciałbym, aby ktoś to wyjaśnił.”

Prawdopodobnie ty jesteś tą osobą. Od lat palisz marihuanę i nigdy nie poczułeś niczego innego niż haj. Jest to bardzo częste doświadczenie, i do jednego wszyscy jesteśmy zgodni – jest cudownie.

Inny użytkownik opisuje bardzo różne doświadczenia:

„Pewnego razu podróżowałem w czasie, albo opuściłem czas lub wszedłem na drugi wymiar (mój ulubiony). Doświadczyłem również halucynacji na temat rzeczy na które patrzyłem, makaron z serem stał się szkieletem i czaszkami. Las był wypełniony małymi ludźmi i dinozaurami… W każdym razie zastanawiam się, czy ktokolwiek jeszcze kiedykolwiek miał halucynacje?”

Bądźmy szczerzy. NIGDY nie powinieneś widzieć rzeczy, które nie są obecne podczas stosowania cannabis. Dinozaury w lesie brzmią dosyć przerażająco, a kiedy ktoś decyduje się na marihuanę, z pewnością nie chce widzieć takich rzeczy. Ponownie, nie powinno się to wydarzyć.

Trzeci użytkownik z forum opisuje jeszcze inne doświadczenie:

„Moje oczy zrobiły się bardzo małe i były praktycznie zamknięte kilka dobrych lat temu, kiedy byłem nowy w temacie.”

To doświadczenie jest w pełni prawidłowe. Kiedy marihuana jest mocna, może wywoływać jakieś efekty w ludzkim ciele. Niezależnie od tego, ma to miejsce z pewnych powodów, które należy omówić.

Istnieje wiele powodów, dla których dana osoba może doświadczać halucynacji. Mamy na myśli rzeczywiste halucynacje, kiedy widzisz rzeczy, których nie ma. Główną przyczyną halucynacji przy stosowaniu marihuany są dodatki. Można by nawet powiedzieć, że marihuana została nieco „ochrzczona”.

W miejscach, gdzie marihuanę kupuje się w aptece, nie ma ona prawa posiadać jakichkolwiek dodatków. Dzieje się to najczęściej w miejscach, gdzie cannabis jest trudniejsze do znalezienia i nadal uważane jest za nielegalne. Taka marihuana może nie tylko spowodować halucynacje, ale również posiadać szereg szkodliwych skutków ubocznych dla zdrowia.

W przeciwieństwie do popularnych przekonań, cannabis wchodzi w wiele interakcji ze środkami farmaceutycznymi. Jeśli osoba przyjmuje leki z grupy SSRI, rozrzedzacze krwi, leki padaczkowe, a nawet viagrę, stosowanie pochodnych cannabis może powodować senność, niewyraźne widzenie, wewnętrzne krwotoki, niskie ciśnienie krwi, i inne poważne efekty uboczne.

Szczerze mówiąc, jeśli uważasz, że cannabis powoduje, że czujesz się nieswojo, porozmawiaj ze swoim lekarze. Zaufaj nam, kiedyś nam za to podziękujesz.

Niektórzy ludzie zamiast halucynacji, częściej zgłaszają spowolnienie lub zatarcie widzenia podczas palenia różnych form marihuany. We wszystkich tych przypadkach użytkownicy zgłaszają palenie bardzo mocnych odmian oraz zbyt intensywnego haju.

Ludzki układ endokannabinoidowy znajduje się w mózgu i w całym układzie nerwowym. Kiedy cannabis styka się z tymi receptorami, czasami dochodzi do reakcji fizycznej.

Tak jak niektórzy użytkownicy doświadczają uczucia relaksu, tak niektórzy doświadczają potliwości, niemożności skupienia, zmęczenia lub spowolnienie rytmu pracy serca. Trzeba pamiętać, że różne osoby będą reagowały inaczej na różne ilości marihuany. Słuchaj swojego ciała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.