Jak Przygotować Gorącą Czekoladę z Marihuaną

Wraz ze zbliżającym się sezonem jesienno – zimowym, mamy coraz większą ochotę na rozgrzewające napoje. Nadszedł czas, aby odłożyć mrożoną kawę i herbatę na bok i rozkoszować się gorącą czekoladą!

Ten magiczny napar z pewnością pomoże ci przetrwać minusowe temperatury, które szykuje dla nas Matka Natura. Jeśli mieszkasz w miejscu, które przez kilka miesięcy pokrywa śnieg, jesteśmy pewni, że ucieszy cię ten przepis!

Składniki na gorącą czekoladę z dodatkiem marihuany:

[Uwaga: Aby przepis był wegański, wykorzystaj mleko migdałowe lub dowolne mleko roślinne oraz wegańską margarynę, aby zastąpić mleko krowie i masło, oraz użyj 2 łyżki kakao w proszku + 1 łyżkę cukru zamiast gotowej mieszanki w proszku.]

1 szklanka mleka
1 łyżka masła (możesz tutaj użyć zwykłe masło, lub też masło z dodatkiem marihuany)
1 szklanka wody
gotowa mieszanka do przygotowania gorącej czekolady
1-2 gramy marihuany
papierowy filtr do kawy

Przygotowanie:

Zmiel marihuanę w młynku najdrobniej jak to tylko jest możliwe i dodaj ją do wody wraz z masłem oraz mlekiem.

Musisz pamiętać o jednej kwestii; masło jest tutaj bardzo ważne. THC nie rozpuszcza się w wodzie, i jeśli nie dodasz jakiegoś źródła tłuszczu, nie doświadczysz żadnego haju.

Doprowadź wodę do minimalnego wrzenia – mimo że chcesz uzyskać gorącą czekoladę, zagotowanie wody nie jest najlepszym pomysłem w przypadku ekstrakcji THC.

Pozwól mieszance podgrzewać się na średnim ogniu przez około 10-15 minut.

Kiedy zaczniesz wyczuwać przypominający migdały zapach wywodzący się z garnka, przygotuj kubek, umieść na nim filtr do kawy, a następnie przelej przez niego gorący płyn.

Zdejmij i wyrzuć filtr. Wymieszaj czekoladę i ciesz się jej niesamowitym smakiem oraz efektami! Jeśli chcesz, możesz do niej dodać także bitą śmietanę lub cynamon.

Smacznego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.