sklep z automatycznymi nasionami marihuany, konopi indyjskich, nasiona indoor i outdoor, feminizowane z autofloweringiem

Gwiazdy nie jedzą glutenu

Gwiazdy nie jedzą glutenu, TritonSeeds, Triton Seeds

Co mają ze sobą wspólnego Novak Djokovic, Russell Crowe i Gwyneth Paltrow? Zapewne jak domyśliłeś się po tytule – cała trójka przestała jeść gluten!

• Novak Djokovic

Latem 2010 roku zdiagnozowano u niego nietolerancję na gluten. Djokovic czuł się często letargiczny, słaby i miał problemy z oddychaniem. W swojej książce „Serve To Win: The 14-Day Gluten free Plan for Physical and Mental Excellence”, Djokovic zaznacza, że w ciągu 12 miesięcy od wprowadzenia nowej diety czuł się lżejszy, zdrowszy, silniejszy, z większymi możliwościami fizycznymi i umysłowymi. Ta dietetyczna realizacja przyniosła mu później wiele dobrego – stał się światowym numerem jeden, zostawiając innych graczy tenisa w tyle.

• Russell Crowe

W 2011 roku, Russell Crowe podjął świadomą decyzję utraty wagi. Po zadedykowaniu się ścisłemu i intensywnemu planowi treningowemu oraz diecie bezglutenowej stracił sporo kilogramów.

Oczywiście, biorąc pod uwagę to, że Crowe jest aktywnym zawodowo aktorem, jego waga zmienia się w zależności od roli, w którą się zaangażuje.

• Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow stała się synonimem bezglutenowego życia. Napisała kilka książek z przepisami oraz posiada stronę internetową, która promuje bezglutenowy styl życia. Jej strona internetowa podkreśla również inne aspekty zdrowego życia, w tym detoksykacji, uważności, sprawności.

Podsumowując, Gwyneth Paltrow i Novak Djokovic zdecydowali się na dietę bezglutenową ze względu na nietolerancję, a Russell Crowe ze względu na chęć zrzucenia kilku kilogramów. Skoro jednak wszyscy z nich zauważyli wiele korzyści takiej diety, dlaczego inni ludzie mieliby nie spróbować obniżyć spożycia glutenu. Zamiast pieczywa, płatków zbożowych, makaronów i ciast możesz jeść więcej owoców, warzyw i bezglutenowych ziaren takich jak ryż i bezglutenowe węglowodany – ziemniaki. To znacznie łatwiejsze niż myślisz.

Konopia także jest w 100% produktem bezglutenowym. Jest ona bardzo funkcjonalna, ponieważ nadaje się do tworzenia szerokiej gamy produktów – mleko, olej, proszek białkowy itp., co sprawia, że możemy dodać ją do naszej diety na wiele różnych sposobów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.