Kac Po Paleniu Marihuany

Chociaż kac po marihuanie nigdy nie jest tak straszny jak kac spowodowany nadmiernym piciem alkoholu, nadal może sprawić, że następnego dnia poczujesz się bardzo ciężko.

Niestety, nie przeprowadzono wielu solidnych badań nad tym, co dokładnie powoduje kaca po marihuanie. Większość dostępnych informacji pochodzi z niepotwierdzonych raportów od użytkowników marihuany. Nie pomaga temu fakt, że różne odmiany cannabis posiadają różny wpływ na mózg i ciało, a każda osoba doświadcza innych efektów.

Niektóre z opisanych objawów obejmują:

• Odwodnienie
• Mdłości
• Senność
• Zamglenie umysłu
• Letarg i zmęczenie
• Czerwone i suche oczy oraz gardło.

Najczęstszą teorią na temat tego, dlaczego ludzie doświadczają niektórych lub wszystkich tych objawów, jest odwodnienie, ale tak naprawdę nie ma dobrych dowodów naukowych na to, że używanie marihuany powoduje odwodnienie.

Czerwone oczy można łatwo wytłumaczyć faktem, że THC powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych w oczach, co zwiększa przepływ krwi i sprawia, że ​​oczy wyglądają na czerwone. Niektórzy ludzie sugerowali również, że mgła w umyśle może być wynikiem THC przechowywanego w komórkach tłuszczowych, powodując, że jesteś lekko upalony. Jednak nie ma na to żadnych solidnych dowodów.

Jak poradzić sobie z kacem po marihuanie?

Niestety, tak samo jak w przypadku każdego innego kaca, nie ma magicznego lekarstwa na kaca cannabis. Najlepszą radę, jaką możemy dać, jest picie dużej ilości płynów, zdrowe odżywianie i trochę snu. Po dniu lub dwóch znów poczujesz się tak, jak wcześniej.

Jak zminimalizować odczuwany haj?

Jeśli jesteś na zbyt mocnym haju, raczej nie grozi Ci żadne prawdziwe niebezpieczeństwo, ale może to być przerażające – zwłaszcza jeśli odczuwasz niepokój i paranoję.

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że efekty marihuany nie utrzymują się długo i poczujesz się znacznie lepiej po 2-3 godzinach. Może to potrwać do 5 lub 6 godzin, jeśli spożyłeś zbyt wiele artykułów spożywczych. Upewnij się, że jesteś w pobliżu ludzi, którym ufasz, którzy cię wspierają i z którymi całe doświadczenie będzie o wiele łatwiejsze do pokonania.

Inne działania, które możesz podjąć, aby efekty marihuany nie były tak mocne, obejmują:

• Oddychaj głęboko i każ sobie zachować spokój (często łatwiej to powiedzieć niż zrobić – wiemy – ale chociaż spróbuj)
• Pij dużo płynów, aby szybciej wypłukać THC z organizmu
• CBD jest antagonistą THC i może pomóc zatrzymać lęk wywołany THC
• Zjedz trochę zdrowego jedzenia – może to być ostatnia rzecz, na którą masz ochotę, ale często posiłek w żołądku pomaga w radzeniu sobie z nieprzyjemnymi doświadczeniami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.