Kurs magisterski cannabis na Uniwersytecie

Kurs magisterski cannabis na Uniwersytecie, TritonSeeds, Triton Seeds
Philadelphia University tworzy kurs magisterski dotyczący edukacji w zakresie cannabis.

Jeden z uniwersytetów w Pensylwanii ustanowił pierwszy i jedyny program uniwersytecki w Stanach Zjednoczonych, który wydaje certyfikaty edukacji konopnej dla pracowników służby zdrowia.

Uniwersytet im. Thomasa Jeffersona w Filadelfii utworzył Lambert Center for Study of Medicinal Cannabis and Hemp, w celu nauczania świadczeniodawców, badaczy i specjalistów z branży o korzyściach zdrowotnych i ryzyku związanych z konopiami indyjskimi oraz ich skuteczności w leczeniu przewlekłego bólu i innych dolegliwości.

Centrum oferuje świadectwa ukończenia studiów w zakresie medycyny konopi indyjskich i farmakologii kannabinoidów oraz certyfikatów absolwentów chemii i toksykologii kannabinoidów. Każdy roczny program certyfikacji oferuje cztery trzykredytowe kursy akademickie na poziomie medycyny opartej na dowodach.

Kurs magisterski cannabis na Uniwersytecie, TritonSeeds, Triton Seeds

Dr Charles Pollack Jr., specjalista medycyny ratunkowej i dyrektor Lambert Center, powiedział, że studenci mogą ukończyć program magisterski w ciągu jednego roku lub zrobić to we własnym tempie.
Pollack powiedział także w wywiadzie, że pierwsza klasa rozpoczęta jesienią 2018 r. obejmowała 40 studentów, głównie klinicystów i naukowców.

Pollack powiedział, że celem centrum jest wypełnienie luki w wiedzy dotyczącej cannabis. Od momentu otwarcia w 2016 r., ośrodek oferuje szkolenia i kursy dla pracowników służby zdrowia i naukowców. Lambert Center wprowadziło studia podyplomowe dwa lata po tym, gdy Pensylwania zalegalizowała medyczną marihuanę.

Pollack mówi, że rola cannabis w kontekście nadużywania narkotyków jest wykładana w szkołach od wielu lat.
Powiedział jednak, że jednym z powodów, dla których marihuana nie była badana jako lek terapeutyczny w programie nauczania szkoły medycznej, jest:

„Trudno uczyć o danej terapii, jeśli terapia ta nie została udowodniona. Jedną z naszych misji są badania. Większość studentów medycyny, pielęgniarstwa i farmacji będzie pracować w stanach, w których konopie indyjskie są legalne. Muszą być świadomi zarówno zastosowania terapeutycznego rośliny, jak i jej możliwości nadużyć. Muszą zrozumieć, że wciąż musimy wiele dowiedzieć się o tej roślinie. ”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.