Indica wpływa na orgazm inaczej niż odmiana sativa

Istnieje wiele artykułów na temat tego, jak wspaniały jest seks, kiedy jesteś na haju. Kobiety w szczególności mówią o długotrwałych, intensywnych i wielokrotnych orgazmach w sypialni (lub gdziekolwiek indziej). Ale jaka odmiana daje najlepsze doświadczenia seksualne, taka w której dominuje sativa czy indica? Jeśli szukasz marihuany zwiększającą satysfakcję podczas orgazmu, wiedza który szczep działa najlepiej jest bardzo ważna.

Sativa jest odmianą, która w tym rozrachunku wygrywa. Dlaczego? Sativa posiada ożywczy i energiczny efekt, który może przyspieszyć tętno i zwiększyć przepływ krwi do wrażliwych obszarów. Według Lisy Kirkman, publicysty seksualnego, cannabis promuje oksytocynę (hormon miłości). Ale jeśli chodzi o to, jaka odmiana jest lepsza w odniesieniu do seksu, Kirkman mówi, że

„Sativa wpływa na kurczenie się mięśni, poprawiając całe doświadczenie. Wiele czystych odmian indica może sprawiać, że czujesz się zbyt letargiczny na uprawianie seksu. Mimo, że wydawałoby się, iż jeśli chcemy doświadczyć niesamowitego seksu, powinniśmy wybrać sativę, najlepszym rozwiązaniem jest wybranie hybrydy.”

Mieszanki zawierające około 70/30 (sativa/indica) działają lepiej niż te 100% indici lub sativy.

Opiera się to na fakcie, że zbyt wiele danej odmiany może sprawić, że upalisz się tak bardzo, że nie będziesz w stanie nawet uprawiać seksu.

Więc jaka odmiana? Green Crack to sativa, która szczyci się dużą skalą pobudzenia. Sour Dream to hybryda, która oferuje podnoszący haj, łagodzi lęk i sprawia, że masz ochotę na seks.

Wiele użytkowników będących fanami odmian w których dominuje indica, takich jak Grandaddy Purple, Hindu Skunk i Danky Doodle mówią, że najlepszy seks w ich życiu odbył się właśnie po każdej z tych odmian. Odmiany indica znane są z tego, że powodują powolny, odczuwalny w całym ciele orgazm.

Wysoce polecana hybryda, która poprawia seksualne doświadczenia i sprawia, że odstawiasz Viagrę na bok to między innymi Atomic Northern Lights. Jest to 35/65 indica/sativa.

Kolejna wskazówka: coraz bardziej popularne są lubrykanty na bazie cannabis. Jednak jeśli nie mieszkasz w Kalifornii, mogą być one trudne do znalezienia stacjonarnie. Ale nie martw się, taki lubrykant możesz wykonać w domu lub zamówić online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.