Nevada wydała zmiany „last minute” dotyczące legalizacji

Department of Taxation w Nevadzie opublikował oświadczenie o sytuacji nadzwyczajnej w związku z zalegalizowaniem rekreacyjnej marihuany. Zmiany „last minute” dotyczą przede wszystkim miejsc sprzedających cannabis, poniżej kilka zmian, na które warto zwrócić uwagę.

• Produkty mogą zawierać nie więcej niż 10 mg THC na porcję lub nie więcej niż 100 mg THC na opakowanie.

• Usunąć należy lody, lizaki lub inne opakowania, które mogą odnosić się do dzieci. Obejmuje to wszelkie produkty, które przedstawiają maskotki, zabawki, balony, lub zawierają faktyczne lub fikcyjne znaki lub bajki.

• Przekąski na bazie THC ograniczone do suszonych owoców, orzechów, granoli. Zabrania się cukierków.

• Desery, takie jak ciasta, mogą być sprzedawane, ale muszą być zaplombowane i nie mogą być sprzedawane w przezroczystych opakowaniach (opakowania nie mogą ujawniać zawartości).

• Wszystkie opakowania muszą zawierać następujące oświadczenie wydrukowane pogrubioną czcionką „JEST TO PRODUKT Z MARIHUANĄ” oraz „CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI”.

Kiedy Nevada zdecydowała się powiedzieć „tak” na Question 2 w listopadzie, był to ruch bezprecedensowy, wzywający do uregulowania marihuany w taki sam sposób jak alkohol.

Kilka gmin w Nevadzie, nie sprzedaje jeszcze marihuany, ze względu na brak zatwierdzenia przepisów. Miejsca te obejmują Henderson, Sparks, i Carson City.

Henderson uprzednio zatwierdziło sześciomiesięczne moratorium na rekreacyjną sprzedaż w lutym, więc z pewnością dołączy do reszty w okolicy sierpnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.