sklep z automatycznymi nasionami marihuany, konopi indyjskich, nasiona indoor i outdoor, feminizowane z autofloweringiem

Wybór metody konsumpcji

Wybór metody konsumpcji, TritonSeeds, Triton Seeds

Wskazówka dla wszystkich aspirujących marzycieli: pamiętaj o metodzie konsumpcji. Wybór odmiany jest tylko połową odpowiedzi jeśli chodzi o użytkowanie marihuany; palenie, waporyzowanie, jedzenie może mieć wpływ na oóglne doświadczenie. W przypadku początkujących użytkowników nie ma wyboru właściwego lub złego, ale pomiędzy metodami istnieją rozbieżności, które należy rozważyć.

• Palenie

Większość ludzi zaczyna od palenia konopi, co ma swoje zalety oraz wady. Jedną z zalet palenia jest kontrola dawki – łatwo jest przyjmować małą ilość, a ostre efekty zwykle ustępują po 20 – 30 minutach. Jeśli jednak możesz przypomnieć sobie uczucie pieczenia w gardle, kiedy zapaliłeś po raz pierwszy, wyobraź sobie, że palenie może sprawić, iż niektóre osoby odpadną całkowicie.

• Waporyzowanie

Waporyzowanie może być w rzeczywistości najbardziej idealnym sposobem konsumpcji cannabis dla początkujących. Nie obciąża mocno gardła ani płuc, dawkowanie jest łatwe, a kwiatowe smaku są zazwyczaj lepiej zachowywane. Przenośne waporyzatory są doskonałe do rozpoczęcia przygody z marihuaną, ponieważ możesz wziąć małego bucha kiedy tylko chcesz (w przypadku większych waporyzatorów musisz spożyć większą porcję, chyba, że zamierzasz marnować marihuanę…).

• Produkty spożywcze

Produkty spożywcze to świetny sposób, aby obejść palenie marihuany. Jeśli jednak jesteś nowy w grze, zacznij powoli i od niewielkich ilości; zanim efekty zaczną działać może to zająć godzinę lub dwie, oraz mają one tendencję do bycia o wiele bardziej intensywnymi i długotrwałymi niż podczas inhalowania marihuany. Polecamy aby ostrożnie zacząć od małej dawki – najlepiej od około 5 mg – i dochodzić wraz z czasem do 10 – 20 mg.

• Produkty zastosowania miejscowego

Produkty zastosowania miejscowego to balsamy oraz kremy z dodatkiem konopi, które absorbują się przezskórnie łagodząc ból, zapalania oraz inne objawy. Większość z nich w oógle nie powoduje haju, więc polecane są osobom, którym zależy jedynie na medycznym zastosowaniu marihuany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.