Wybór metody konsumpcji

Wskazówka dla wszystkich aspirujących marzycieli: pamiętaj o metodzie konsumpcji. Wybór odmiany jest tylko połową odpowiedzi jeśli chodzi o użytkowanie marihuany; palenie, waporyzowanie, jedzenie może mieć wpływ na oóglne doświadczenie. W przypadku początkujących użytkowników nie ma wyboru właściwego lub złego, ale pomiędzy metodami istnieją rozbieżności, które należy rozważyć.

• Palenie

Większość ludzi zaczyna od palenia konopi, co ma swoje zalety oraz wady. Jedną z zalet palenia jest kontrola dawki – łatwo jest przyjmować małą ilość, a ostre efekty zwykle ustępują po 20 – 30 minutach. Jeśli jednak możesz przypomnieć sobie uczucie pieczenia w gardle, kiedy zapaliłeś po raz pierwszy, wyobraź sobie, że palenie może sprawić, iż niektóre osoby odpadną całkowicie.

• Waporyzowanie

Waporyzowanie może być w rzeczywistości najbardziej idealnym sposobem konsumpcji cannabis dla początkujących. Nie obciąża mocno gardła ani płuc, dawkowanie jest łatwe, a kwiatowe smaku są zazwyczaj lepiej zachowywane. Przenośne waporyzatory są doskonałe do rozpoczęcia przygody z marihuaną, ponieważ możesz wziąć małego bucha kiedy tylko chcesz (w przypadku większych waporyzatorów musisz spożyć większą porcję, chyba, że zamierzasz marnować marihuanę…).

• Produkty spożywcze

Produkty spożywcze to świetny sposób, aby obejść palenie marihuany. Jeśli jednak jesteś nowy w grze, zacznij powoli i od niewielkich ilości; zanim efekty zaczną działać może to zająć godzinę lub dwie, oraz mają one tendencję do bycia o wiele bardziej intensywnymi i długotrwałymi niż podczas inhalowania marihuany. Polecamy aby ostrożnie zacząć od małej dawki – najlepiej od około 5 mg – i dochodzić wraz z czasem do 10 – 20 mg.

• Produkty zastosowania miejscowego

Produkty zastosowania miejscowego to balsamy oraz kremy z dodatkiem konopi, które absorbują się przezskórnie łagodząc ból, zapalania oraz inne objawy. Większość z nich w oógle nie powoduje haju, więc polecane są osobom, którym zależy jedynie na medycznym zastosowaniu marihuany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.