sklep z automatycznymi nasionami marihuany, konopi indyjskich, nasiona indoor i outdoor, feminizowane z autofloweringiem

Sprzedaż marihuany w Kolorado osiągnęła w kwietniu 125 mln dolarów

Sprzedaż marihuany w Kolorado osiągnęła w kwietniu 125 mln dolarów, TritonSeeds, Triton Seeds

Jeśli myślałeś, że sprzedaż legalnej marihuany nie ma już szans na wzrost, Kolorado pokazuje, że jest inaczej. W Kolorado kolejny, bo 11 miesiąc z rzędu, sprzedaż osiągnęła ponad 100 milionów dolarów. Oczekiwano wysokiego wyniku, ponieważ kwiecień to miesiąc kiedy 420 obchodzi swoje święto. Od momentu kiedy marihuana stała się legalna w 2014 roku, sprzedaż cały czas wzrasta.

Skąd taka liczba? Obejmuje ona wszystkie apteki w Kolorado, które zarobiły w sumie 125,2 miliona dolarów, zarówno w medycznej jak i rekreacyjnej sprzedaży cannabis, produktów spożywczych i koncentratów.

Sprzedaż rekreacyjnej marihuany wyniosła prawie 88,4 miliona dolarów, a sprzedaż medycznej marihuany 36,9 miliona dolarów. Biorąc pod uwagę cały rok, przemysł przyniósł blisko 492 miliony dolarów, co daje prawie 27 procentowy wzrost w porównaniu do roku 2016.

Według danych z Colorado Department of Revenue, przy sprzedaży wynoszącej prawie 500 milionów dolarów podatek w ujęciu rocznym wyniósł ponad 76,3 miliona dolarów.

Ekonomiści oraz analitycy mówią, że przemysł marihuany w Kolorado jeszcze nie osiągnął szczytowego punktu.

Roczne tempo wzrostu utrzymuje stałe tempo, co wskazuje, że najlepsze czasy są jeszcze przed nami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.