OCS oferuje pomocne wskazówki dotyczące spożywania marihuany

Ontario Cannabis Store oferuje pomocne wskazówki dotyczące spożywania marihuany podczas COVID-19.

Regionalny sprzedawca detaliczny marihuany zaleca standardowe, zdroworozsądkowe środki, takie jak częste mycie rąk i utrzymywanie praktyki dystansu społecznego.

Zachowaj jointy oraz fifki tylko dla siebie

Pal tylko i wyłącznie swoje jointy, i pamiętaj, aby zawsze korzystać tylko z nich, gdy spotykasz się ze swoimi kolegami.
W świetle wiadomości, że epidemia COVID-19 powoduje, iż użytkownicy cannabis gromadzą zapasy i konsumują coraz więcej marihuany, sklep Ontario Cannabis Store (OCS) opublikował informację dotyczącą bezpiecznych nawyków palenia marihuany.

„Przekazujesz innym ludziom więcej bakterii niż myślisz. COVID-19 rozprzestrzenia się poprzez kropelki oddechowe uwalniane podczas mówienia, kaszlania lub kichania, a także pozostaje na wspólnie używanych przedmiotach, takich jak widelce i okulary – lub jointy, fifki, bongo” – mówi OCS.
Proszę weź te wszystkie informacje pod uwagę.
 
Jeśli jesteś chory, zrezygnuj z palenia marihuany

Oferując prawdopodobnie najbardziej kontrowersyjne zalecenia, sprzedawca doradza miłośnikom marihuany, aby zrezygnowali z palenia marihuany jeśli są chorzy.

„Doniesiono, że COVID-19 powoduje infekcje nosa, gardła i płuc. Ze względu na to, iż wiemy, że palenie marihuany może mieć wpływ na zdrowie płuc, prawdopodobnie najlepiej jest zrobić sobie przerwę od palenia lub waporyzacji, aż poczujesz się lepiej ”- zauważa sprzedawca.

Sprawdzaj państwowe strony, aby być na bieżąco z nowymi zaleceniami

Sprawdzanie stron rządowych może pomóc w zapobieganiu panice powodowanej przez media społecznościowe oraz zapewnić, że będziesz świadomy istotnych informacji na temat miejsca, w którym mieszkasz.

„Aby upewnić się, że wszystkie informacje są dokładne oraz aktualne, korzystaj z oficjalnych źródeł, takich jak Ministerstwo Zdrowia, w celu uzyskania najnowszych informacji na temat COVID-19”, mówi sprzedawca.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat minimalizowania ryzyka COVID-19 w przypadku użytkowników marihuany, koniecznie sprawdź nasze poprzednie artykuły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.