Oliwa z oliwek zawierająca marihuanę

Większość użytkowników marihuany woli zrobić canna-masło (masło konopne), ponieważ jest ono bardzo wszechstronne i łatwiej wykonywać produkty spożywcze na jego bazie niż na wysuszonych pąkach. Jednak wydaje się, że większość ludzi tak naprawdę nie wie, że można zrobić oliwę z oliwek zawierającą marihuanę. Oliwa z oliwek jest o wiele bardziej zdrowsza niż masło, nie wspominając już o tym, że jest dużo łatwiejsza do transportu.

Składniki:
3,5 szklanki oliwy z oliwek
30 gramów marihuany

Przygotowanie:
1. Za pomocą młynka zmiel marihuanę. Zazwyczaj w małym młynku mieści się około 7 gramów marihuany, więc rób to porcjami.
2. Umieść oliwę w garnku na średnim ogniu i podgrzej ją. Nie pozwól, aby oliwa osiągnęła temperaturę wrzenia, ale kiedy się podgrzeje – dodaj marihuanę.
3. Podgrzewaj olej, nie pozwalając mu się zagotować, stale mieszając.
4. Jeśli zauważysz pęcherzyki tworzące się w oliwie, zmniejsz ogień, a następnie zdejmuj garnek z palnika i pozwól mu ostygnąć. Jeżeli zagotujesz oliwę, ulotni się zbyt wiele THX i nie uzyskasz pożądanego efektu.
5. Kontynuuj przez około godzinę, a nawet dwie – zależnie od tego ile masz czasu.
6. Przelej oliwę do butelki. Odstaw do ostygnięcia, ponieważ jest ona bardzo gorąca.

Jak sam widzisz, nie jest to skomplikowany proces, a składniki potrzebne do tego przepisu najprawdopodobniej masz zawsze w domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.