nasiona marihuany, nasiona konopi, thc

Sposoby na przejście testu narkotykowego

A close up of a doctors hand holding a sample jar.

Badania z 2014 roku pokazują, że marihuana jest numerem jeden wśród nielegalnych narkotyków, a liczba dorosłych, którzy palą marihuanę podwoiła się w ciągu ostatnich kilku lat.
Wiele firm ubezpieczeniowych wymaga od swoich klientów losowego poddania się testom na obecność narkotyków, a zwłaszcza marihuany.

Pracodawcy jednak są w tym polu dużo bardziej łagodni, jeśli chodzi o korzystanie z narkotyków. Jednak jeśli szukasz nowej pracy – być może zostaniesz poproszony losowo o wykonanie go. Może zdarzyć się też, że będziesz musiał być w stanie zrobić to w niedługim czasie.

Rzeczą numer jeden, o której warto pamiętać jest to, że prawie wszystko co czytasz w internecie na temat testów narkotykowych to mity. Jeśli chodzi o sok żurawinowy, niacynę, ocet, imbir i wszystkie inne domowe sposoby na oczyszczenie organizmu z THC – to po prostu nie zadziała. Lepiej nie próbuj tych sposobów, zwłaszcza jeśli jesteś częstym użytkownikiem i musisz zdać test narkotykowych w ciągu 24 godzin.

Powinieneś zacząć przygotowywać się od razu jak tylko dowiesz się o tym, że będziesz musiał przejść taki test. Jeśli masz co najmniej tydzień – to świetnie, powinieneś zaplanować 7 dniowy detoks w celu oczyszczenia organizmu.

Myśl jednak realistycznie jak długo potrwa oczyszczenie się z marihuany. Naturalna detoksykacja trwa co najmniej 30 dni u osoby, która jest wysportowana (w miarę) i ma szybką przemianę materii. THC metabolizuje się w tkance tłuszczowej. Jeśli ważysz ponad 100 kilogramów to niestety, ale pozbycie się substancji z organizmu może potrwać nawet do czterech miesięcy.

Jeśli masz co najmniej 30 dni na detoksykację organizmu z THC, jest prosty i w 100% naturalny sposób, aby zrobić to za pomocą diety, ćwiczeń i ziół.

1. Pij dużo wody; większość osób nie wypija dziennie tyle wody ile powinno. Należy dążyć do tego, aby wypijać co najmniej 2 litry wody dziennie.
2. Ćwicz; ogólnie dostępna wiedza mówi nam, że marihuana przechowywana jest w komórkach tłuszczowych. Im więcej komórek tłuszczowych posiadasz tym dłużej zostanie ona w twoim organizmie. Rozpocznij wykonywanie prostych ćwiczeń, najlepiej siłowych w połączeniu z ćwiczeniami cardio.
3. Jedz warzywa; sałatki i zielone warzywa liściaste, takie jak brokuły powinny być twoim najlepszym przyjacielem podczas detoksu. Warzywa te posiadają witaminy, które pomagają oczyścić organizm, przyspieszyć metabolizm oraz pozbyć się szybko marihuany.
4. Pij lemoniadę; picie soku z cytryny pomaga organizmowi w wyrzucaniu toksyn ze względu na znajdujące się w cytrynie elektrolity oraz witaminę C, która wzmacnia system odpornościowy.
5. Dieta paleo; jedz dużo nieprzetworzonej żywności, dużo owoców i warzyw. Trzymaj się z dala od czerwonych mięs takich jak wołowina i wieprzowina.

nasiona marihuany, nasiona konopi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Sposoby na przejście testu narkotykowego”

olej, konopny, cbd
sklep z feminizowanymi nasionami marihuany, thc-thc


Ta witryna tritonseeds.com wykorzystuje pliki cookies.