nasiona marihuany, nasiona konopi, thc

Bankierzy starają się wyeliminować ryzyko

MA: Bankierzy stanowi starają się wyeliminować ryzyko.

Gdy banki w Massachusetts patrzą na rekreacyjną marihuanę, widzą te same możliwości, które intrygują wielu inwestorów i firmy: szybko rozwijający się przemysł, który może dać do 1 miliarda dolarów przychodu do 2020 roku i który potrzebuje wielu profesjonalnych usług, aby prężnie działać, w tym bankowości.

Ale przede wszystkim, widzą oni ryzyko. I jeśli ich prośby do rządu federalnego o większą wygodę na froncie prawnym nie zostaną udzielone w krótkim czasie, wydaje się mało prawdopodobne, że jakikolwiek z nich dostarczy usługi bankowe na państwowy rynek, który zadebiutuje w lipcu, zmuszając firmy cannabis do przyjmowania płatności wyłącznie gotówkowych i podnoszenia jakości wielu powiązanych kwestii bezpieczeństwa i nadzoru.

„Jak zawsze uważamy, że lepiej jest angażować firmy w główny nurt systemu” – powiedział Jon Skarin, wiceprezes Massachusetts Bankers Association. „To powiedziawszy, bez zmiany w prawie federalnym – lub przynajmniej pewnego rodzaju dodatkowych zapisów ze strony federalnych organów ścigania – będzie to bardzo trudne dla naszych członków.”

Według ekspertów z branży największą przeszkodą dla banków jest ostatnia decyzja amerykańskiego prokuratora generalnego, Jeff Sessions, o zakończeniu polityki z czasów Obamy, która chroniła większość państwowych operacji związanych z cannabis.

Eksperci mówią, że menadżerowie banków doszli do wniosku, że praca z pieniędzmi pochodzącymi z cannabis nie jest warta swojego ryzyka.

„Nie jesteśmy pewni, czy chcemy podjąć to ryzyko. I nie wydaje nam się realistycznym, aby cokolwiek zmienić się miało przed lipcem.”

nasiona marihuany, nasiona konopi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

olej, konopny, cbd
sklep z feminizowanymi nasionami marihuany, thc-thc


Ta witryna tritonseeds.com wykorzystuje pliki cookies.