sklep z automatycznymi nasionami marihuany, konopi indyjskich, nasiona indoor i outdoor, feminizowane z autofloweringiem

Medyczna marihuana zdobywa poparcie

Medyczna marihuana zdobywa poparcie, TritonSeeds, Triton Seeds

Kentucky House Bill 166 i Senate Bill 118 dotyczące medycznej marihuany zyskują coraz większe poparcie od państwa.

W styczniu, HB166 i SB118 złożono w Kentucky, ale poparcie od Izby i Senatu było co najmniej marne.

Sponsorem HB166 został John Sims oraz Alan Gentry. Sims i Gentry są przedstawicielami z ramienia demokratów i początkowo byli zwolennikami ustawy.

Projekt dopiero z czasem zyskał znaczną liczbę zwolenników w Izbie, w sumie 16 demokratów oraz 3 republikanów, czyli w sumie 21 przedstawicieli rządu, którzy popierają projekt ustawy.

Według mieszkańców Maysville i zwolenników medycznej marihuany, Eric i Michelle Crawford, przewodniczący komisji sądowej, Joseph Fischer odmawia obecnie przyjęcia ustawy.

Eric jest osobą sparaliżowaną, która cierpi na jaskrę, skurcze i inne wyniszczające schorzenia. On i jego żona Michelle są odpowiedzialni za wielką część trakcji, jaką wnioski nabrały w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Rodzina Crawford mówi, iż spodziewa się, że HB166 trafi w końcu do oficjalnego głosowania, jednak nie dziwią się, że jeszcze się tak nie stało.

Ustawa nie ma powiązań z legalizacją rekreacyjnej marihuany, a wielu zwolenników projektów mówi, że nie popierają oni rekreacyjnego wykorzystania cannabis, ale chcą mieć możliwość dostępu do niej jako alternatywy dla środków przeciwbólowych na receptę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.